Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32560000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-003162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015: 32560000-6 — Оптоволоконні матеріали (оптоволоконний кабель для FPV дронів G657A2 бухта 50 км).
Оголошено1 вер. 11:32
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-28-010935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПатчкорд оптичний для БпЛА
Оголошено28 серп. 17:11
Прийом пропозицій3 вер. 07:00 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-27-005141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОптоволоконний кабель FinMark UT008-SM-03-T
Оголошено27 серп. 12:31
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-012333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабель ОЦПс-4А1(1х4)-1,0 (ОМ=1,8)
Ім'я:Георгієвська Євгенія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976269611 ЄДРПОУ:26613875Оголошено25 серп. 16:44
Прийом пропозицій29 серп. 16:00 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-25-008669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32560000-6 Оптоволоконні матеріали Кабелі оптичні та приладдя до них
Оголошено25 серп. 14:41
Прийом пропозицій25 серп. 14:41 – 7 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-03-002105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптоволоконні кабелі
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптоволоконні матеріали
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентський термінал FoxGate ONU1001XP-
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоптоволоконні матеріали та прилади до них
Очікувана вартість3 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 500M OK-Net (ОКТ-ЛД-0-1Е-500)
Очікувана вартість112 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 100M OK-Net (ОКТ-ЛД-0-1Е-100); Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 1000M OK-Net (ОКТ-ЛД-0-1Е)-1000
Очікувана вартість235 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфта оптична
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32560000-6 - Оптоволоконні матеріали (32562000-0 Оптоволоконні кабелі)
Очікувана вартість1 104,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоговір 225
Очікувана вартість11 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптоволоконний кабель згідно коду ДК 021:2015 32560000-6 «Оптоволоконні матеріали»
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентський термінал xPON ONU 4GE ( FD504G-X)- STELS та абонентський термінал xPON ONU 4GE POE out (PSE) - STELS
Очікувана вартість4 929,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПатчкорд оптичний для БпЛА
Оголошено25 серп. 12:51
Прийом пропозицій31 серп. 07:00 – 3 вер. 07:00Очікувана вартість6 561 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-21-008319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 32560000-6 "Оптоволоконні матеріали"
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатч-корд
Ім'я:Вікторія СеменіхінаE-mail: [email protected] Телефон: +380444227508 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001993Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВолоконно – оптичний кабель
Оголошено20 серп. 11:22
Прийом пропозицій20 серп. 11:22 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість49 783,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто