Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32552420-7»
-
ID: UA-2026-08-26-003633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти
Оголошено26 серп. 11:13
Прийом пропозицій26 серп. 11:13 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість75 833,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-000276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частоти 93 кВт/ вхід 3ф/380В, вихід 3ф/380В, 170А, 550 Гц/. ...
Ім'я:Бондар Руслан АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380434124138,380989621294 ЄДРПОУ:00432538Очікувана вартість99 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частотний 45 кВт 3ф/380В
Очікувана вартість79 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастотний перетворювач Aquatica до 7,5 кВт
Очікувана вартість27 169,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастотний перетворювач потужністю 30 кВт для установки на ВНС (комплектувальні вироби для насосу малої каскадної установки)
Очікувана вартість99 085,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювачі частоти ATV610U75N4, ATV610D18N4 (за ДК 021:2015-32552420-7 Перетворювачі частоти)
Очікувана вартість99 523,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено7 серп. 15:00
Прийом пропозицій7 серп. 15:00 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість100 277,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-007452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частоти 250 кВт за кодом ДК 021:2015:32552420-7 - Перетворювач частоти
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість854 985,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювачі частоти
Ім'я:Велігорська Тамара ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503470766 ЄДРПОУ:02006277Очікувана вартість9 680,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-07-15-003715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частоти 3-380ВХ3-380В до 7,5кВт з датчиком тиску Aguatica (ДК 021:2015: 32550000-3 — Телефонне обладнання)
Очікувана вартість22 707,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частоти
Очікувана вартість13 896,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиперетворювачі частоти за кодом ДК 32552420-7 Перетворювачі частоти
Очікувана вартість46 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювачі частоти за кодом ДК 32552420-7 Перетворювачі частоти
Очікувана вартість46 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-011586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32552420-7-Перетворювачі частоти(перетворювач частоти)
Очікувана вартість22 074,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиATV310HU55N4E ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ 5.5 КВт. 3-ф.
Очікувана вартість47 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-002445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастотний перетворювач 18.5 кВт для трифазних двигунів
Очікувана вартість19 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювач частоти змінного струму
Ім'я:Захарко Юлія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503734115 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Оголошено15 трав. 16:52
Прийом пропозицій15 трав. 16:52 – 23 трав. 18:00Очікувана вартість3 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастотний претворювач 7,5 кВт Частотний претворювач 4 кВт
Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-004436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти
Оголошено12 трав. 11:19
Прийом пропозицій12 трав. 11:19 – 20 трав. 08:00Очікувана вартість230 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-02-000203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частоти EFC3610-5K50-3P4-MDA-7P-NNNNN-NNNN (R912005091)
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість29 496,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro