Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32552100-8»
-
ID: UA-2026-08-28-006079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено28 серп. 13:28
Прийом пропозицій28 серп. 13:28 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-03-19-009531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасоби зв`язку
Оголошено19 бер. 14:38
Прийом пропозицій25 бер. 00:00 – 28 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний телефон
Ім'я:Вінницька Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512471710 Факс:+380512471708ЄДРПОУ:20917114Очікувана вартість1 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимобільний телефон Nokia 105 DS 2024 Blue
Очікувана вартість1 149,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено12 серп. 15:07
Прийом пропозицій12 серп. 15:07 – 20 серп. 17:00Очікувана вартість357 201,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-010549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляIP-Телефони Grandstream GXP1620 код за ДК021-2015: 32552100-8 “Телефони”
Оголошено7 серп. 16:16
Прийом пропозицій13 серп. 00:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-002344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 32550000-3 - Телефонне обладнання (IP-телефона Grandstream GXP1610) для ЗДО №14 Львівської міської ради
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефон Panasonic KX-TS2352UAB Black
Очікувана вартість6 072,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІР телефони код ДК 021:2015 32550000-3 (Телефонне обладнання)
Оголошено30 лип. 15:13
Прийом пропозицій30 лип. 15:13 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість110 590,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-008867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32550000-3 Телефонне обладнання (Апарати телефонні для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено28 лип. 15:28
Прийом пропозицій28 лип. 15:28 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість34 383,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-008259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 32550000-3 по ДК 021:2015 – Телефонне обладнання (Телефони). РПЗ - 9.109.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено24 лип. 15:05
Прийом пропозицій24 лип. 15:05 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість298 046,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-16-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання - за кодом ДК 021:2015 - 32550000-3 (Обладнання IP-телефонії (Інвестиційна програма на 2026 рік - п.п. V.1.1, V.1.2, V.1.3, V.1.4))
Оголошено16 лип. 14:51
Прийом пропозицій16 лип. 14:51 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість964 335,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-003125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32550000-3 Телефонне обладнання (Телефонний апарат та кабель для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено15 лип. 11:21
Прийом пропозицій15 лип. 11:21 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість42 433,69 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-005065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиIP-телефони (ДК 021:2015 – 32550000-3 Телефонне обладнання)
Оголошено14 лип. 12:22
Прийом пропозицій14 лип. 12:22 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість499 513,06 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-009259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровідний телефон, тестова трубка, телефон мобільний, модем, мобільний модем
Оголошено9 лип. 15:49
Прийом пропозицій9 лип. 15:49 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість1 080 874,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-007972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІР-телефони
Ім'я:Ромаскевич Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:14321469Оголошено9 лип. 15:01
Прийом пропозицій9 лип. 15:01 – 17 лип. 08:00Очікувана вартість7 568 495,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-006593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Ім'я:Душка Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено6 лип. 14:40
Прийом пропозицій6 лип. 14:40 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість116 744,04 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-05-000275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІР телефони
Оголошено5 лип. 17:58
Прийом пропозицій9 лип. 00:00 – 12 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість75 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиIP-телефони
Оголошено30 черв. 17:22
Прийом пропозицій30 черв. 17:22 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість77 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-008221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання - за кодом ДК 021:2015 - 32550000-3 (Обладнання IP-телефонії (Інвестиційна програма на 2026 рік - п.п. V.1.1, V.1.2, V.1.3, V.1.4))
Оголошено30 черв. 14:17
Прийом пропозицій30 черв. 14:17 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість919 290,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась