Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32552000-7»
-
ID: UA-2026-08-28-006079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено28 серп. 13:28
Прийом пропозицій28 серп. 13:28 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-03-19-009531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасоби зв`язку
Оголошено19 бер. 14:38
Прийом пропозицій25 бер. 00:00 – 28 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-09-02-009103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиIP телефон
Очікувана вартість49 899,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиклична панель, відеодомофон
Очікувана вартість353 006,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти
Оголошено26 серп. 11:13
Прийом пропозицій26 серп. 11:13 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість75 833,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний телефон
Ім'я:Вінницька Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512471710 Факс:+380512471708ЄДРПОУ:20917114Очікувана вартість1 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеодомофон
Очікувана вартість7 088,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частоти ПЧВ12-15КУ/18КЛ-В-РБ
Очікувана вартість43 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частоти 93 кВт/ вхід 3ф/380В, вихід 3ф/380В, 170А, 550 Гц/. ...
Ім'я:Бондар Руслан АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380434124138,380989621294 ЄДРПОУ:00432538Очікувана вартість99 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач частотний 45 кВт 3ф/380В
Очікувана вартість79 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимобільний телефон Nokia 105 DS 2024 Blue
Очікувана вартість1 149,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати телефонні
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено12 серп. 15:30
Прийом пропозицій12 серп. 15:30 – 20 серп. 13:00Очікувана вартість95 060,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-008103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено12 серп. 15:07
Прийом пропозицій12 серп. 15:07 – 20 серп. 17:00Очікувана вартість357 201,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-011088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастотний перетворювач Aquatica до 7,5 кВт
Очікувана вартість27 169,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастотний перетворювач потужністю 30 кВт для установки на ВНС (комплектувальні вироби для насосу малої каскадної установки)
Очікувана вартість99 085,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювачі частоти ATV610U75N4, ATV610D18N4 (за ДК 021:2015-32552420-7 Перетворювачі частоти)
Очікувана вартість99 523,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляIP-Телефони Grandstream GXP1620 код за ДК021-2015: 32552100-8 “Телефони”
Оголошено7 серп. 16:16
Прийом пропозицій13 серп. 00:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-008957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти (код 32550000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено7 серп. 15:00
Прийом пропозицій7 серп. 15:00 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість100 277,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-011490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДомофонні системи
Оголошено6 серп. 18:19
Прийом пропозицій6 серп. 18:19 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість390 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-003938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиклична панель, відеодомофон
Оголошено6 серп. 11:36
Прийом пропозицій6 серп. 11:36 – 14 серп. 13:00Очікувана вартість294 178,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась