Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32551000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-006079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено28 серп. 13:28
Прийом пропозицій28 серп. 13:28 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-004236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі телефонні
Оголошено27 серп. 11:46
Прийом пропозицій27 серп. 11:46 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-20-012772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГолосовий шлюз (32550000-3 - Телефонне обладнання)
Оголошено20 серп. 17:04
Прийом пропозицій26 серп. 10:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість158 400,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-008103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено12 серп. 15:07
Прийом пропозицій12 серп. 15:07 – 20 серп. 17:00Очікувана вартість357 201,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-001132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГарнітура для контакт-центрів згідно ДК 021:2015 код 32550000-3 Телефонне обладнання
Ім'я:Пономаренко Світлана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442358042 ЄДРПОУ:39007616Оголошено7 серп. 09:43
Прийом пропозицій7 серп. 09:43 – 17 серп. 17:00Очікувана вартість292 229,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання - за кодом ДК 021:2015 - 32550000-3 (Обладнання IP-телефонії (Інвестиційна програма на 2026 рік - п.п. V.1.1, V.1.2, V.1.3, V.1.4))
Оголошено16 лип. 14:51
Прийом пропозицій16 лип. 14:51 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість964 335,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-003125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32550000-3 Телефонне обладнання (Телефонний апарат та кабель для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено15 лип. 11:21
Прийом пропозицій15 лип. 11:21 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість42 433,69 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-001710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефонне обладнання
Очікувана вартість6 690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровідний телефон, тестова трубка, телефон мобільний, модем, мобільний модем
Оголошено9 лип. 15:49
Прийом пропозицій9 лип. 15:49 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість1 080 874,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-008221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання - за кодом ДК 021:2015 - 32550000-3 (Обладнання IP-телефонії (Інвестиційна програма на 2026 рік - п.п. V.1.1, V.1.2, V.1.3, V.1.4))
Оголошено30 черв. 14:17
Прийом пропозицій30 черв. 14:17 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість919 290,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-009531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефонне обладнання за кодом ДК 021: 2015 32550000-3 Телефонне обладнання
Очікувана вартість18 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиIP Автоматична телефонна станція
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-012765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32550000-3 - Телефонне обладнання (EPOS PC 3 CHAT гарнітура, Ай Пі Телефон Grandstream GXP1610, Адаптер перехідник RJ9 - 2х 3.5 мм Jack, гарнітура IP телефон)
Очікувана вартість10 527,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-011246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32550000-3 Телефонне обладнання
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість1 922,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-001234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефонні кабелі
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГолосовий шлюз Grandstream UCM 6301
Оголошено5 трав. 17:49
Прийом пропозицій9 трав. 17:00 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 860,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-009329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефонна розетка
Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-008110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 32550000-3 Телефонне обладнання (Відеодомофон та інше)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено21 квіт. 14:48
Прийом пропозицій27 квіт. 12:00 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість36 853,68 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель ТППеп3
Оголошено15 квіт. 09:52
Прийом пропозицій15 квіт. 09:52 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість66 360,24 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-000424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель телефонний Cablexpert TC1000S-100M; Кабель телефонний Atcom телефонний спіральний 2м RJ9; Телефонна розетка Sven SE-60034 white
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 935,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro