Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32550000-3»
-
ID: UA-2026-08-28-006079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено28 серп. 13:28
Прийом пропозицій28 серп. 13:28 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-004236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі телефонні
Оголошено27 серп. 11:46
Прийом пропозицій27 серп. 11:46 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-011091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелефонне обладнання
Оголошено26 серп. 15:59
Прийом пропозицій26 серп. 15:59 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнання, 32551000-0 Телефонні кабелі та супутня продукція, 32551100-1 Телефонні з’єднувачі, 32552100-8 Телефони, 32552110-1 Бездротові телефони (телефонне обладнання)
Оголошено26 серп. 15:49
Прийом пропозицій26 серп. 15:49 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-003633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти
Оголошено26 серп. 11:13
Прийом пропозицій26 серп. 11:13 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляIP-телефон Grandstream GXP 1625
Оголошено25 серп. 16:06
Прийом пропозицій29 серп. 15:48 – 3 вер. 15:49 -
ID: UA-2026-03-19-009531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасоби зв`язку
Оголошено19 бер. 14:38
Прийом пропозицій25 бер. 00:00 – 28 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-09-02-009103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиIP телефон
Очікувана вартість49 899,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиIP Телефони (Код ДК 021:2015 32550000-3 Телефонне обладнання)
Очікувана вартість64 806,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефони Panasonic
Очікувана вартість1 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні та інші матеріали до комп'ютерної та оргтехніки (кабель телефонний)
Очікувана вартість387,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІР-Телефони
Очікувана вартість46 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32550000-3 - телефонне обладнання
Очікувана вартість4 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 (CPV) 32550000-3 телефонне обладнання
Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиклична панель, відеодомофон
Очікувана вартість353 006,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефон
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефонне обладнання код ДК 021:2015:32550000-3 Телефонне обладнання
Очікувана вартість35 737,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеодомофон в комплекті CS-HP5 (2MP)
Очікувана вартість8 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиIP телефон Grandstream GXP1610
Ім'я:Шульга Діна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532606473 Факс:+380532560742ЄДРПОУ:22531005Очікувана вартість2 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефон DECT Panasonic KX-TG1612UAH
Ім'я:Олена Михайлівна ДубовикE-mail: [email protected] Телефон: +380542618342 Веб сайт: ЄДРПОУ:08565090Очікувана вартість2 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro