Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32546000-2»
-
ID: UA-2026-08-27-012775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32540000-0 Комутаційні щити (32546100-3 Цифрові комутатори)
Очікувана вартість99 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори
Оголошено10 серп. 16:32
Прийом пропозицій10 серп. 16:32 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість14 371 430,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-004039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для створення об'єктів, мереж та комплексів спеціального зв'язку - організації каналу конфіденційного зв'язку в мережі Національної системи конфіденційного зв'язку (НСКЗ) (комутатор Cisco Catalyst 1000 24 post GE, 2xlG SFP)
Очікувана вартість63 713,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМережевий розгалужувач RJ45
Оголошено4 серп. 10:45
Прийом пропозицій10 серп. 11:01 – 13 серп. 11:02Очікувана вартість69 910,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-005362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання для створення об'єктів, мережі ЦНАП та комплексів спеціального зв'язку
Очікувана вартість63 713,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори
Оголошено22 лип. 16:06
Прийом пропозицій22 лип. 16:06 – 30 лип. 09:00Очікувана вартість4 866 720,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-005551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 32540000-0 — Комутаційні щити (Серверні шафи 9U та 24U)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено22 лип. 13:18
Прийом пропозицій22 лип. 13:18 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість20 174,71 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-005897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЦифрові комутатори
Оголошено20 лип. 14:01
Прийом пропозицій24 лип. 00:00 – 28 лип. 01:00Очікувана вартість21 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-004842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товару (код ДК ЄЗС – 32540000-0 Комутаційні щити)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість5 359,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомунатор Fortis Switch-124E L2 Switch-24x GE RJ45 ports.4x GE sFP slots.Fanless.FortiCate switch controller compatible
Ім'я:Драгомерецька Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486091242 Факс:+380486091168ЄДРПОУ:04378882Очікувана вартість42 309,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомунатор Fortis Switch-124E L2 Switch-24x GE RJ45 ports.4x GE sFP slots.Fanless.FortiCate switch controller compatible
Ім'я:Драгомерецька Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486091242 Факс:+380486091168ЄДРПОУ:04378882Очікувана вартість42 309,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 32540000-0 — Комутаційні щити (Серверні шафи 9U та 24U)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено13 лип. 12:09
Прийом пропозицій13 лип. 12:09 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість17 548,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори
Оголошено9 лип. 17:06
Прийом пропозицій9 лип. 17:06 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість14 371 430,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-001440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товару (код ДК ЄЗС – 32540000-0 Комутаційні щити)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість9 558,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-008575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 32540000-0 Комутаційні щити (Комутатори (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 32546100-3 Цифрові комутатори))
Очікувана вартість7 083,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-003705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелекомунікаційне обладнання для організації каналу конфіденційного зв'язку: Комутатор FortiSwitch-124E L2 Switch - 24 x GE RJ45 ports, 4 x GE SFP slots, Fanless, FortiGate switch controller compatible
Очікувана вартість42 309,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-014440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМережевий розгалужувач RJ45
Оголошено25 трав. 21:06
Прийом пропозицій29 трав. 11:01 – 3 черв. 11:02Очікувана вартість69 600,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-001639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомутатори
Оголошено22 трав. 09:55
Прийом пропозицій28 трав. 08:00 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість1 110 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-005194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори
Оголошено21 трав. 11:57
Прийом пропозицій21 трав. 11:57 – 1 черв. 10:00Очікувана вартість135 444,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-012085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори мережеві
Оголошено6 трав. 15:53
Прийом пропозицій6 трав. 15:53 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 784 240,00 грн
з ПДВЗавершена