Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32541000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-010654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційне обладнання (ДК 021:2015 - 32540000-0 Комутаційні щити (32541000-7 - Комутаційне обладнання))
Очікувана вартість17 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційне обладнання (ДК 021:2015 (CPV) : 32541000-7)
Очікувана вартість49 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори
Оголошено20 серп. 18:23
Прийом пропозицій20 серп. 18:23 – 28 серп. 00:01Очікувана вартість44 217,89 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-007354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа настінна серверна GEAR GWMSN-6U-600-450 6U 600х450 чорний із полицею, код ДК 021:2015 (CPV) : 32540000-0 Комутаційні щити
Очікувана вартість3 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційне обладнання на базі ATC IP Grandstream UCM6300A в комплекті
Очікувана вартість68 625,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні щити
Ім'я:Тетяна КоновальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380969247509 Веб сайт: ЄДРПОУ:36822526Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеві комутатори
Ім'я:Ромаскевич Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:14321469Оголошено13 серп. 08:56
Прийом пропозицій13 серп. 08:56 – 24 серп. 08:00Очікувана вартість9 425 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-005224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори та точки доступу
Оголошено7 серп. 12:19
Прийом пропозицій7 серп. 12:19 – 15 серп. 00:01Очікувана вартість350 472,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-011010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТочки доступу
Оголошено5 серп. 16:22
Прийом пропозицій5 серп. 16:22 – 13 серп. 00:01Очікувана вартість41 759,13 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-004757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор
Очікувана вартість18 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32540000-0 Комутаційні щити "Комутаційне обаднання"
Очікувана вартість35 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори
Оголошено23 лип. 14:39
Прийом пропозицій23 лип. 14:39 – 31 лип. 00:01Очікувана вартість110 785,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-011349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТочки доступу
Оголошено22 лип. 17:49
Прийом пропозицій22 лип. 17:49 – 30 лип. 00:01Очікувана вартість41 759,13 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-003878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційна коробка UA 15G White
Очікувана вартість1 496,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатор
Оголошено24 черв. 16:22
Прийом пропозицій24 черв. 16:22 – 4 лип. 07:00Очікувана вартість1 000 008,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-009707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомутаційні щити
Оголошено22 черв. 15:15
Прийом пропозицій26 черв. 00:00 – 30 черв. 09:00Очікувана вартість53 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-013215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомунітаційне обладнання (32541000-7)
Очікувана вартість25 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатори TL-SG1016 та TL-SG1024D за ДК 021:2015 – 32540000-0 Комутаційні щити
Очікувана вартість13 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-002517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатори
Ім'я:Філіпчак Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675322087 ЄДРПОУ:14321653Очікувана вартість248 499,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-008155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційне обладнання
Очікувана вартість46 848,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro