Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32540000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-008528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерверні шафи
Очікувана вартість33 798,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32540000-0 Комутаційні щити (32546100-3 Цифрові комутатори)
Очікувана вартість99 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗгідно ДК021:2015 - 32540000-0 Комутаційні щити. Шафа серверна настінна з полицею GEAR 12U 19'' 530x400x600 мм Чорна (GWMSN-12U) 1 шт. .
Очікувана вартість5 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційне обладнання (ДК 021:2015 (CPV) : 32541000-7)
Очікувана вартість49 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні щити
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатори
Очікувана вартість8 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа серверна в комплекті
Очікувана вартість23 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційне обладнання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційний щит
Очікувана вартість3 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні щити
Очікувана вартість10 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 32540000-0 - Комутаційні щити
Очікувана вартість14 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні щити
Очікувана вартість18 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий комутатор за ДК 021:2015 - 32540000-0 Комутаційні щити
Очікувана вартість50 956,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32540000-0 Комутаційні щити (Шафа настінна 4U GEAR 19" 530х400х240мм, black (GWMSN-4U))
Очікувана вартість2 890,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатори
Оголошено20 серп. 18:23
Прийом пропозицій20 серп. 18:23 – 28 серп. 00:01Очікувана вартість44 217,89 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-007354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа настінна серверна GEAR GWMSN-6U-600-450 6U 600х450 чорний із полицею, код ДК 021:2015 (CPV) : 32540000-0 Комутаційні щити
Очікувана вартість3 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційне обладнання на базі ATC IP Grandstream UCM6300A в комплекті
Очікувана вартість68 625,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа настінна (бокс ударостійкий), полки консольні
Очікувана вартість3 807,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомутаційні щити
Оголошено18 серп. 14:08
Прийом пропозицій22 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість126 168,72 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-001868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутаційні щити
Ім'я:Тетяна КоновальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380969247509 Веб сайт: ЄДРПОУ:36822526Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro