Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32531000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-008249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема супутникового зв’язку Starlink mini з захисним кожухом та адаптером живлення
Очікувана вартість53 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінали супутникового зв’язку StarLink mini (або еквівалент)
Очікувана вартість165 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупутниковий модем
Оголошено14 серп. 17:14
Прийом пропозицій14 серп. 17:14 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість343 626,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-012651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМіні супутникова система Starlink Mini (або еквівалент) для автомобіля
Оголошено5 серп. 20:15
Прийом пропозицій5 серп. 20:15 – 13 серп. 18:00Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-012137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСупутникові термінали Starlink за кодом ДК 021:2015: 32530000-7 «Телекомунікаційне супутникове обладнання»
Оголошено5 серп. 17:36
Прийом пропозицій11 серп. 00:00 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість438 140,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-010643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля терміналів супутникового зв"язку
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТермінал супутникового зв'язку Starlink Satellite Mini
Оголошено31 лип. 12:10
Прийом пропозицій7 серп. 00:00 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість475 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-008216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупутниковий термінал спеціально адаптований для використання на транспортних засобах
Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Оголошено29 лип. 16:05
Прийом пропозицій29 лип. 16:05 – 6 серп. 09:00Очікувана вартість280 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-003118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупутникові системи інтернет зв'язку
Оголошено28 лип. 11:04
Прийом пропозицій28 лип. 11:04 – 5 серп. 00:01Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми супутникового зв’язку Starlink Mini автомобільні в комплекті
Очікувана вартість43 866,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема супутникового зв’язку
Оголошено21 лип. 17:01
Прийом пропозицій21 лип. 17:01 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-18-000147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми супутникового зв’язку Starlink Mini автомобільні в комплекті
Очікувана вартість153 533,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелекомунікаційне супутникове обладнання (Супутникові термінали)
Ім'я:Плеса Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено17 лип. 12:18
Прийом пропозицій17 лип. 12:18 – 27 лип. 14:00Очікувана вартість1 436 867,45 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-16-007887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми супутникового зв’язку Starlink Mini автомобільні в комплекті
Оголошено16 лип. 15:21
Прийом пропозицій16 лип. 15:21 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість43 866,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-008674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСупутниковий модем
Очікувана вартість77 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini Kit або еквівалент; Супутниковий модем Starlink Standard або еквівалент
Оголошено10 лип. 17:01
Прийом пропозицій10 лип. 17:01 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість407 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-002501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупутниковий модем
Оголошено9 лип. 10:46
Прийом пропозицій9 лип. 10:46 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість343 626,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-08-011312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупутниковий модем
Оголошено8 лип. 17:53
Прийом пропозицій8 лип. 17:53 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість902 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-000341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми супутникового зв’язку Starlink Mini автомобільні в комплекті
Оголошено3 лип. 08:49
Прийом пропозицій3 лип. 08:49 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 533,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-010312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми супутникового зв’язку Starlink Mini автомобільні в комплекті
Оголошено2 лип. 18:09
Прийом пропозицій2 лип. 18:09 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 533,33 грн
без ПДВСкасована