Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32522000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-010803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання (Монтажна панель, модуль процесорний, модуль живлення, картка пам'яті з вбудованою базовою ліцензією, блоки живлення)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій31 серп. 16:44 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено27 серп. 18:51
Прийом пропозицій27 серп. 18:51 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено27 серп. 18:49
Прийом пропозицій27 серп. 18:49 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32520000-4 Tелекомунікаційні кабелі та обладнання (32522000-8 Телекомунікаційне обладнання)
Очікувана вартість79 447,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелекомунікаційні всепогодні кліматичні шафи
Оголошено12 серп. 17:11
Прийом пропозицій12 серп. 17:11 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість587 905,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-008576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 32522000-8 — Телекомунікаційне обладнання (Шассі HP Procurve 5412zl з двома блоками живлення)
Ім'я:Лещов Євгеній СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445255575 Факс:+380445255575ЄДРПОУ:05416952Очікувана вартість83 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноканальні активні подовжувачі
Очікувана вартість1 879,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено6 серп. 11:53
Прийом пропозицій6 серп. 11:53 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість5 549 031,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-005469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироз'єм XLR та кабелі в асортименті
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість3 363,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелнкомунікаційні кабелі та обладнання
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелекомунікаційні кабелі та обладнання (Обладнання з монтажем для приєднання до глобальної комп’ютерної мережі Інтернет)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість2 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелекомунікаційне обладнання (маршрутизатори, мережевий комутатор, точка доступу, телефон) за кодом ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання
Очікувана вартість37 619,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріплення для телевізорів
Ім'я:Драко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457556532 Факс:+380457556529ЄДРПОУ:24210280Очікувана вартість1 348,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено16 лип. 15:53
Прийом пропозицій16 лип. 15:53 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість488 808,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-010951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено13 лип. 17:38
Прийом пропозицій13 лип. 17:38 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість454 910,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-000386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для системи відеоспостереження
Очікувана вартість56 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено26 черв. 16:01
Прийом пропозицій26 черв. 16:01 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість1 295 027,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено26 черв. 15:54
Прийом пропозицій26 черв. 15:54 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість586 570,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-19-013191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля роутерів-маршрутизаторів
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефонне обладнання
Очікувана вартість3 163,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro