Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32521000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-012637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено27 серп. 18:51
Прийом пропозицій27 серп. 18:51 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено27 серп. 18:49
Прийом пропозицій27 серп. 18:49 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелекомунікаційні кабелі
Оголошено26 серп. 17:07
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-006847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелекомунікаційні кабелі
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено6 серп. 11:53
Прийом пропозицій6 серп. 11:53 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість5 549 031,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-005469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироз'єм XLR та кабелі в асортименті
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість3 363,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання (Кабель HDMI(M)-HDMI(M), V1.4 10м)
Ім'я:Дон Валерій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380617646577 Факс:+380617642712ЄДРПОУ:08563553Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі HDMI
Оголошено27 лип. 13:09
Прийом пропозицій27 лип. 13:09 – 4 серп. 00:01Очікувана вартість106 909,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-012705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелекомунікаційні кабелі та обладнання (Обладнання з монтажем для приєднання до глобальної комп’ютерної мережі Інтернет)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість2 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено16 лип. 15:53
Прийом пропозицій16 лип. 15:53 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість488 808,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-001828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелекомунікаційні кабелі та обладнання
Очікувана вартість3 900,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено13 лип. 17:38
Прийом пропозицій13 лип. 17:38 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість454 910,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-000386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для системи відеоспостереження
Очікувана вартість56 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-003951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель інсертний
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість588,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-006562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиHDMI кабель
Очікувана вартість4 839,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено26 черв. 16:01
Прийом пропозицій26 черв. 16:01 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість1 295 027,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено26 черв. 15:54
Прийом пропозицій26 черв. 15:54 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість586 570,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-25-013003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикабель HDMI (ДК 021:2015 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання)
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання
Очікувана вартість978 678,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель мультимедійний
Очікувана вартість1 455,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro