Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32520000-4»

  • ID: UA-2026-09-02-009128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 32520000-4 – Телекомунікаційні кабелі та обладнання Кабель HDMI PureLink FI-H150-150, 15 м, 48 Гбіт/с або еквівалент 5 шт., Кабель HDMI PureLink FI-H150-50, 5 м, 48 Гбіт/с або еквівалент 2 шт., Кабель HDMI PureLink FI-H150-200, 20 м, 48 Гбіт/с або еквівалент 2 шт., HDMI-кабель PureLink … PI1000-030 PureInstall 3 м або еквівалент 10шт., Кабель мультимедійний Display Port 1,8 м або еквівалент 2 шт.

    Ім'я:
    Хомут Уляна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955216267 ЄДРПОУ:
    02010758
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:59

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:59 – 5 жовт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    32 дн. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010803-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання (Монтажна панель, модуль процесорний, модуль живлення, картка пам'яті з вбудованою базовою ліцензією, блоки живлення)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:44 – 14 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    556 306,37 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 10 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Шафа телекомунікаційна 9U

    Ім'я:
    Панасюк Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
    26639076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:44

    Прийом пропозицій
    4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    21 150,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Телекомунікаційні кабелі

    Ім'я:
    Вауліна Тамара Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380638056759 ЄДРПОУ:
    14321736
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:03

    Прийом пропозицій
    28 серп. 12:03 – 5 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    308 050,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 13 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001569-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання

    Ім'я:
    Недайборщ Вадим Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444286212 ЄДРПОУ:
    22995041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:04

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:00 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    212 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    9 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки

    Ім'я:
    ДОРОШЕНКО Алла Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674493064 ЄДРПОУ:
    31024875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:51

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:51 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    677 747,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012552-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання та матеріали для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки

    Ім'я:
    ДОРОШЕНКО Алла Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674493064 ЄДРПОУ:
    31024875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:49

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:49 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    85 420,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-012849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Телекомунікаційні кабелі

    Ім'я:
    Лілія Медведок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380756291900 ЄДРПОУ:
    26641914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:07

    Прийом пропозицій
    1 вер. 00:00 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    16 800,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010730-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Телекомунікаційні кабелі та обладнання

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інсертний кабель (ДК 021-2015:32520000-4 - "Телекомунікаційні кабелі та обладнання").

    Ім'я:
    Рогач Людмила Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459551970 Факс:
    +380459561188
    Веб сайт:
    http://ukms-borispol.org
    ЄДРПОУ:
    02221260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002472-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Телекомунікаційні кабелі та обладнання

    Ім'я:
    Тетяна Шумило
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462676127 Веб сайт:
    http://pau.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    08571788
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000061-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель мережевий

    Ім'я:
    Крижановський Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432556890 Факс:
    +380432556890
    Веб сайт:
    http://vgpk.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    05486450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 997,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001796-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Телекомунікаційне обладнання

    Ім'я:
    Марія Товстенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741055 ЄДРПОУ:
    40109173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 030,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011912-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа телекомунікаційна

    ЄДРПОУ:
    09965650
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 32520000-4 Tелекомунікаційні кабелі та обладнання (32522000-8 Телекомунікаційне обладнання)

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 447,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007111-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Телекомунікаційні кабелі та обладнання

    Ім'я:
    Томашевська Алла Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679132353 ЄДРПОУ:
    00496863
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    596,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011152-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект маніторгіну та управління .

    Ім'я:
    Драгомерецька Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486091242 Факс:
    +380486091168
    ЄДРПОУ:
    04378882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 030,60 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-26-011032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабельне обладнання, за ДК 021:2015-32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання

    Ім'я:
    Микита Смірнов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939358984 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 080,08 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виріб "Канал-101ДЕ"

    Ім'я:
    Драгомерецька Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486091242 Факс:
    +380486091168
    ЄДРПОУ:
    04378882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    64 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    мультимедійний HDMI to HDMI 25.0m v1.4. OD-7.4mm Black/RED Merlion (YTHDMI (M)/(M)NY/RD-25m, розгалужувач Dynamode HDMI Splitter 1x2

    Ім'я:
    Олексій Шост
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978475087 ЄДРПОУ:
    02139133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 399,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 423 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro