Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32510000-1»

  • ID: UA-2026-09-02-001911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бездротові телекомунікаційні системи

    Ім'я:
    Дмитро Хоменко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672003340 ЄДРПОУ:
    08803804
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для голосування

    Ім'я:
    Інна Фоменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978573423 Веб сайт:
    https://apost.otg.dp.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40209395
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004841-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплектуючі для НРК

    Ім'я:
    Андрій Ралко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372591677 Веб сайт:
    https://cv.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40109079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012812-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 32510000-1 Бездротові телекомунікаційні системи

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 374,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Точка доступу Ubiquiti airFiber 5XHD (AF-5XHD), Антена Ubiquiti airFiber 5G-30-S45, 2 Pcs

    Ім'я:
    Каріна Керімова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684506823 ЄДРПОУ:
    45021701
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    163 200,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003896-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Майно зв'язку спеціального призначення

    Ім'я:
    Батура Анастасія Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567403487 Факс:
    +380567403487
    ЄДРПОУ:
    34775616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 11:55

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:00 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    131 115,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-20-011558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Репітер LINTRATEK KW20C-GDW в комплекті (код ДК 021:2015:32510000-1 Бездротові телекомунікаційні системи)

    Ім'я:
    Вікторія Олексіївна Кіріндясова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380668053927 ЄДРПОУ:
    03361075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 847,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-005745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект бездротовоi системи аудiокомунiкацii (Wireless Audio Communication System Kit) Retekess Т130U (European Version): передавач Т130U -2 шт., приймач Т131U -30 - 1. шт., зарядний кейс (32 слоти) -1 шт., 1 мiкрофон головний - 2 шт., мiкрофон петличний -2 шт., навушники -30 системи шт., … комплект аксесуарiв (цифрова передача, Bluetooth/ AUX/Мic, радiус дii" до 200 м, автономнiсть до 40 год)

    Ім'я:
    Віктор Галковський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967477586 Веб сайт:
    https://www.mdu.in.ua
    ЄДРПОУ:
    26593428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-013394-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Конференц-система та система голосування — код ДК 021:2015 — 32510000-1 «Бездротові телекомунікаційні системи» за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника»

    Ім'я:
    Андрій Гуга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380935271856 Веб сайт:
    https://petrovecka-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04418067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 20:42

    Прийом пропозицій
    18 серп. 20:42 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    772 659,90 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-14-010947-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Бездротові телекомунікаційні системи

    Ім'я:
    Дмитро Гауке
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960033976, +380960033976 ЄДРПОУ:
    26632789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 16:45

    Прийом пропозицій
    20 серп. 00:00 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    23 228 022,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-14-009255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Електрообладнання, електроприлади, автономні джерела електричної енергії та засоби зв'язку)

    Ім'я:
    Ліля Білоус
    E-mail: [email protected] Телефон: +380566741061, +380963690752 Веб сайт:
    https://pkrv.dp.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04052212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 998,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-007059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання безпровідним зв'язком термопринтерів лабораторної системи

    Ім'я:
    Ковальчук В'ячеслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991049266 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 485,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-007563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бездротова система виклику персоналу (табличка + кнопка + приймач) до 150 м

    Ім'я:
    Юлія Хмуленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965266886 ЄДРПОУ:
    44141488
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 499,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-008178-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Точка доступу Mikrotik QRT

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 908,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-004056-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бездротові телекомунікаційні системи

    Ім'я:
    Сторчак В,Ф.
    E-mail: [email protected] ЄДРПОУ:
    00130725
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-010139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Точки бездротового доступу

    Ім'я:
    Горбатенко Артур Костянтинович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445276512 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 17:04

    Прийом пропозицій
    30 лип. 17:04 – 10 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    28 290 416,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-010917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Модуль навігаційний UNA-MOVE2 (G7.3) 3 GNSS (L1, L2, L5) модулями, програмноапаратним SPOOF фільтром, 2-ма. рефлекторами, похилою гіростабілізованою платформою з установим комплектом RM3100 або еквівалент

    Ім'я:
    Лісовець Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984456757 ЄДРПОУ:
    23948670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 17:29

    Прийом пропозицій
    27 лип. 17:29 – 5 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    1 108 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-003925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бездротові телекомунікаційні мережі

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 515,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-010842-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Антенна Wi-Fi Ubiquiti airFiber Dish AF-5G34-S45 34 dBi 5 ГГц

    Ім'я:
    Биков Євген
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961616907 Веб сайт:
    https://25brigada.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22994874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 22:19

    Прийом пропозицій
    10 лип. 10:00 – 15 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 893,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-06-010783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Точка доступу Ubiquiti airFiber 5XHD (AF-5XHD)

    Ім'я:
    Биков Євген
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961616907 Веб сайт:
    https://25brigada.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22994874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 21:40

    Прийом пропозицій
    10 лип. 10:00 – 15 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    88 626,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 64 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro