Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32500000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-007146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСупутниковий модем Starlink Internet
Ім'я:Пасічніченко Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637095567 ЄДРПОУ:26632832Оголошено2 вер. 13:51
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутниковий модем Starlink mini згідно ДК 021:2015:32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
Оголошено2 вер. 13:35
Прийом пропозицій2 вер. 13:35 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМережеве обладнання Starlink
Оголошено2 вер. 09:59
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
Оголошено1 вер. 18:34
Прийом пропозицій1 вер. 18:34 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-011034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутниковий модем
Оголошено1 вер. 17:40
Прийом пропозицій1 вер. 17:40 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-010810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСупутникові термінали
Оголошено1 вер. 17:12
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутникові модеми
Оголошено1 вер. 16:58
Прийом пропозицій1 вер. 16:58 – 4 вер. 16:57 -
ID: UA-2026-09-01-010216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутникові модеми Starlink Internet Satellite Mini
Оголошено1 вер. 16:39
Прийом пропозицій1 вер. 16:39 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen,Mini
Оголошено1 вер. 15:20
Прийом пропозицій1 вер. 15:20 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСупутниковий модем Starlink mini або еквівалент
Оголошено1 вер. 16:39
Прийом пропозицій1 вер. 16:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015: 32560000-6 — Оптоволоконні матеріали (оптоволоконний кабель для FPV дронів G657A2 бухта 50 км).
Оголошено1 вер. 11:32
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-01-001486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутникові модеми Starlink Internet Satellite Mini
Оголошено1 вер. 10:19
Прийом пропозицій1 вер. 10:19 – 4 вер. 10:14 -
ID: UA-2026-09-01-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen
Оголошено1 вер. 14:57
Прийом пропозицій1 вер. 14:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплекти супутникового зв’язку Starlink Mini (Starlink Mini Kit)
Оголошено31 серп. 18:12
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелекомунікаційне супутникове обладнання (термінал супутникового зв’язку «Starlink mini»)
Оголошено31 серп. 17:57
Прийом пропозицій31 серп. 17:57 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання (Монтажна панель, модуль процесорний, модуль живлення, картка пам'яті з вбудованою базовою ліцензією, блоки живлення)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій31 серп. 16:44 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутникові модеми
Оголошено31 серп. 16:38
Прийом пропозицій31 серп. 16:38 – 3 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-31-006148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСупутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini - 17 шт
Оголошено31 серп. 14:05
Прийом пропозицій31 серп. 14:05 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШафа телекомунікаційна 9U
Оголошено31 серп. 09:44
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТермінал StarLink mini
Оголошено29 серп. 22:59
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення