Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32440000-9»
-
ID: UA-2026-08-26-008497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШлюз телеметричний
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено26 серп. 14:37
Прийом пропозицій26 серп. 14:37 – 5 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-02-000875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:201532442200-5 Кабельні муфти
Очікувана вартість5 641,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема збору даних з лічильників тепла по каналу GPRS
Оголошено25 серп. 16:46
Прийом пропозицій25 серп. 16:46 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість803 775,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтролери телеметрії; 32440000-9 Телеметричне та термінальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість716 016,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелеметричне та термінальне обладнання, код ДК 021:2015:32440000-9
Очікувана вартість47 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелеметричне та термінальне обладнання
Ім'я:Левченко Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380991507837 ЄДРПОУ:43811869Очікувана вартість193 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 32440000-9 Телеметричне та термінальне обладнання (перв.)
Очікувана вартість99 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиNB ІoT-модем
Оголошено6 серп. 09:12
Прийом пропозицій6 серп. 09:12 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість969 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-010464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал Starlink mini
Очікувана вартість39 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітлодіодний екран для приміщень (на базі сенсорного терміналу "Гравіс" 55") з ліцензійним програмним забезпеченням "ІнфоТач", Windows 11 та розробкою індивідуального контенту
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний POS термінал
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість27 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелекомунікаційне обладнання передачі даних та дистаційного моніторингу систем безперебійного живлення серверної кімнати суду
Ім'я:Новікова Валентина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380999278845 ЄДРПОУ:42268164Очікувана вартість8 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелеметричне та термінальне обладнання
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Очікувана вартість51 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитермінальне обладнання – засоби зв’язку
Ім'я:Надія Анатоліївна СклярE-mail: [email protected] Телефон: +380734897472 Веб сайт: ЄДРПОУ:26136949Оголошено23 лип. 13:47
Прийом пропозицій23 лип. 13:47 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 104 696,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельна муфта з шитого поліетилену, Код ДК 021:2015 (32440000-9 Телеметричне та термінальне обладнання)
Оголошено23 лип. 13:32
Прийом пропозицій23 лип. 13:32 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість160 547,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-010386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелеметричне та термінальне обладнання (Система дистанційного оповіщення)
Ім'я:Панченко Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442986950 Веб сайт: ЄДРПОУ:42795490Оголошено15 лип. 16:57
Прийом пропозицій15 лип. 16:57 – 23 лип. 15:00Очікувана вартість6 552 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал управління освітленням СПРУТ-102М (Код ДК 021:2015:32440000-9 Телеметричне та термінальне обладнання)
Очікувана вартість91 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:32442200-5 кабельні муфти
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-006232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРобоча станція диспетчерського пункту з ПЗ «Автоматизоване робоче місце « Міськсвітло СЕА СУГО»
Ім'я:Белей Наталія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380501986434 Веб сайт: ЄДРПОУ:05759310Оголошено3 лип. 14:05
Прийом пропозицій3 лип. 14:05 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість91 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-005359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32440000-9 Телеметричне та термінальне обладнання Модулі аналогових виходів
Ім'я:Войтко Яна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442493134 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено1 лип. 13:56
Прийом пропозицій1 лип. 13:56 – 9 лип. 20:00Очікувана вартість243 148,18 грн
без ПДВЗавершена