Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32427000-2»
-
ID: UA-2026-08-26-013144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання
Оголошено26 серп. 17:32
Прийом пропозицій26 серп. 17:32 – 14 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-21-010269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015- 32420000-3 Мережеве обладнання (Комутатор мережевий ТР-Link (8 Ports/100 Mbps) TL-SF 1008D для Конюшківської гімназії імені Йосипа Застирця Бродівської міської ради)
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор TP-LINK ARCHER АХ53, WIFI6, Router, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015: 3242 7000-2 «Мережеві системи», виробництво Китай; Адаптер мережевий TP-Link Archer T3U Plus AC1300 WiFi, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015: 3242 7000-2 «Мережеві
системи», виробництво Китай Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість8 772,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве сховище
Оголошено14 серп. 11:57
Прийом пропозицій14 серп. 11:57 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість422 168,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-001205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-653_32420000-3 Мережеве обладнання (Маршрутизатори)
Оголошено13 серп. 09:39
Прийом пропозицій13 серп. 09:39 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 361 100,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-012641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоутер
Очікувана вартість2 369,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 32420000-3 Мережеве обладнання (комутатор,мережева карта)
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор, конектор, кабель, система
Очікувана вартість7 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиWi-FI роутер з монтажем
Очікувана вартість4 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеве обладнання (код 32420000-3 за ДК 021:2015)
Очікувана вартість89 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема зчитування та передачі даних для Войнівського ліцею Приютівької селищної ради (Код ДК 021:2015 32427000-2 Мережеві системи)
Очікувана вартість8 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання
Оголошено8 лип. 15:40
Прийом пропозицій8 лип. 15:40 – 21 лип. 12:00Очікувана вартість2 515 982,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-001577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-435_32420000-3 Мережеве обладнання (Маршрутизатори)
Оголошено30 черв. 09:55
Прийом пропозицій30 черв. 09:55 – 8 лип. 15:00Очікувана вартість1 361 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-012154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМіжмережевий екран кіберзахисту – код за ЄЗС ДК 021:2015 32420000-3 Мережеве обладнання
Оголошено16 черв. 16:12
Прийом пропозицій16 черв. 16:12 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість850 083,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-013079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве сховище
Оголошено9 черв. 16:37
Прийом пропозицій9 черв. 16:37 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-006270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМіжмережевий екран кіберзахисту – код за ЄЗС ДК 021:2015 32420000-3 Мережеве обладнання
Ім'я:Вікторія Олександрівна ТересE-mail: [email protected] Телефон: +380462603457 ЄДРПОУ:21390940Оголошено5 черв. 12:38
Прийом пропозицій5 черв. 12:38 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість850 083,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-002007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор TP-Link (код ДК 021:2015: 32420000-3: Мережеве обладнання)
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-009810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання
Оголошено26 трав. 14:47
Прийом пропозицій26 трав. 14:47 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість246 232,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-014420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема бездротової мережі Wi-Fi з монтажем (Одеський регіон)
Ім'я:Павлушкова Ірина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501602636 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено25 трав. 20:58
Прийом пропозицій25 трав. 20:58 – 2 черв. 23:00Очікувана вартість227 754,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве сховище
Оголошено25 трав. 17:33
Прийом пропозицій25 трав. 17:33 – 3 черв. 10:00Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась