Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32422000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання передачі даних з модемів; Комутатори та пристрої
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеві комутатори (32420000-3 Мережеве обладнання, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:ДЕХТЯРЕНКО Марина АртурасівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380671219047 ЄДРПОУ:14321914Оголошено28 серп. 15:47
Прийом пропозицій28 серп. 15:47 – 5 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-002192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомутатор керований
Ім'я:Гедрович Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:14321661Оголошено28 серп. 10:32
Прийом пропозицій28 серп. 10:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32420000-3 Мережеве обладнання
Оголошено21 серп. 16:27
Прийом пропозицій21 серп. 16:27 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;32420000-3 Мережеве обладнання
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеве обладнання
Очікувана вартість16 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32420000-3 - Мережеве обладнання (32422000-7 Мережеві компоненти)
Очікувана вартість95 808,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект пристроїв системи «Розумний будинок» LoRa
Очікувана вартість101 666,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеве обладнання
Очікувана вартість22 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимережеві компоненти (ДК 021:2015-32422000-7)
Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоутер TP-Link Archer C64
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання (Модеми і перетворювачі)
Оголошено24 серп. 16:58
Прийом пропозицій24 серп. 16:58 – 2 вер. 14:00Очікувана вартість48 277,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-22-000307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання
Оголошено22 серп. 14:19
Прийом пропозицій22 серп. 14:19 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість395 350,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-011069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Точка доступу 1, точка доступу 2, точка доступу 3 – 32422000-7)
Очікувана вартість192 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання, код 32420000-3 за ДК 021:2015 «Мережеве обладнання»
Оголошено21 серп. 15:40
Прийом пропозицій21 серп. 15:40 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість394 086,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32420000-3 Мережеве обладнання (Мережеве обладнання різне)
Оголошено21 серп. 15:13
Прийом пропозицій21 серп. 15:13 – 31 серп. 11:00Очікувана вартість9 276,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичний модем ONU STELS
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий фільтр 4,5м, 5 розеток (Код ДК 021:2015 - 32420000-3 - Мережеве обладнання)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережеве обладнання
Очікувана вартість2 479,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Розгалужувач 1, розгалужувач 2 – 32422000-7)
Оголошено19 серп. 16:47
Прийом пропозицій19 серп. 16:47 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась