Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32421000-0»

  • ID: UA-2026-08-28-007063-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    32420000-3 - Мережеве обладнання

    Ім'я:
    Глова Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534331472 ЄДРПОУ:
    04057304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003024-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Адаптер-перехідник Display Port на HDMI Cablexpert A-DPM-HDMIF-002

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    235,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-008201-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роутер TP-Link Archer C64

    Ім'я:
    Зьомок Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:
    41932978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:32420000-3 - Мережеве обладнання (Мережевий кабель)

    Ім'я:
    Тетяна Костенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675670778 ЄДРПОУ:
    01985400
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 848,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010855-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мережеве обладнання, код 32420000-3 за ДК 021:2015 «Мережеве обладнання»

    Ім'я:
    Ольга Маслей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:40

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:40 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    394 086,17 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-003571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мережеве обладнання (Кабелі)

    Ім'я:
    Януш Юлія Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612293 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:06

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:06 – 31 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    326 756,67 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-005601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережевий кабель ATcom Standard UTP Cat,5e CCA 4х2х0,5 305m(4шт.),Конектор AТcom RJ45 UTP Cat6 8P8C(100шт.) Класифікатор ДК 021:2015 код 32420000-3 - Мережеве обладнання

    Ім'я:
    Віра Чорна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968892719 ЄДРПОУ:
    05408102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 448,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-000128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель Maxxter V-HDMI-15, позол. Коннект., 4.5м

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    100,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-002075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережеве обладнення

    Ім'я:
    Тетяна Коновальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969247509 Веб сайт:
    http://bkbnau.com
    ЄДРПОУ:
    36822526
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    630,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережеве обладнання (код 32420000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")

    Ім'я:
    Федулова Любов Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677185348 ЄДРПОУ:
    20073260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 892,84 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-006006-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    32420000-3 - Мережеве обладнання

    Ім'я:
    Глова Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534331472 ЄДРПОУ:
    04057304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-008227-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережеві кабелі

    Ім'я:
    Нікітюк Сергій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433250100 Факс:
    +380433250099
    ЄДРПОУ:
    34227893
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 074,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-006922-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережеве обладнання згідно коду ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання

    Ім'я:
    Гаджієва-Недашківська Таміла Шахваладівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 081,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-003987-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабель мережевий (зовнішній)

    Ім'я:
    Бурдейна Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:
    14321661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:32

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:32 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    166 240,25 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-03-003103-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережеве обладнання

    Ім'я:
    Інна Вергун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442067918 Веб сайт:
    https://www.navs.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    08751177
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 759,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-006717-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 14:56

    Прийом пропозицій
    31 лип. 14:56 – 8 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    320 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-003275-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережевий кабель (код ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання)

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 140,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-002410-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мережеве обладнання

    Ім'я:
    Чальцева Марія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977064600 ЄДРПОУ:
    03366144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    227 931,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-006339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабель LAN

    Ім'я:
    Стойко Оксана Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 ЄДРПОУ:
    40081195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 14:17

    Прийом пропозицій
    30 лип. 14:17 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 588 058,75 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-008350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Оптичний модуль SFP+ – 32421000-0)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт:
    https://nupp.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 15:26

    Прийом пропозицій
    29 лип. 15:26 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    27 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 102 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro