Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32412000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-001445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-752_32410000-0 Локальні мережі (Маршрутизатори та суміжне обладнання)
Оголошено28 серп. 09:57
Прийом пропозицій28 серп. 09:57 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-002837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено25 серп. 10:45
Прийом пропозицій25 серп. 10:45 – 2 вер. 22:00 -
ID: UA-2026-08-24-004229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедіаконвертер (32410000-0 "Локальні мережі")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість794,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту та підключення обладнання для побудови мережі доступу до інтернету в додаткових приміщеннях
Очікувана вартість5 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32410000-0 Локальні мережі (Маршрутизатор)
Очікувана вартість9 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32412100-5 — Телекомунікаційні мережі
Очікувана вартість30 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор Мегсuгу МS108 8 портов Еthernet 10/100 Мб/сек (ДК 021:2015: 32410000-0 Локальні мережі)
Очікувана вартість499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з улаштування оптичної локальної мережі
Ім'я:Ірина Григорівна НезгодаE-mail: [email protected] Телефон: +380984278986 Веб сайт: ЄДРПОУ:39754779Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМаршрутизатор, маршрутизатор (точка доступу бездротова), сервер доступу
Оголошено10 черв. 15:14
Прийом пропозицій10 черв. 15:14 – 18 черв. 09:00Очікувана вартість482 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-010171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДля підсилення мережі інтернету Точка доступу WI-FI TP-Link
Ім'я:Ковалишин Наталія ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322765272 Факс:+380322767852ЄДРПОУ:25557301Очікувана вартість6 499,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з налагодження телекомунікаційної мережі
Очікувана вартість500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-009519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагагодження телекомунікаційної мережі
Очікувана вартість300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-009631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доступу до мережі інтернет м. Львів вул. Наукова, 49 та вул. Володимира Великого, 18 (14а)
Очікувана вартість21 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-006577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту та підключення обладнання для побутової мережі доступу до інтернету в додаткових приміщеннях
Очікувана вартість5 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-013281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМіжвагонні з’єднання
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено23 бер. 16:30
Прийом пропозицій27 бер. 18:00 – 1 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 699 162,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-001681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга доступу до мережі інтернет
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-000606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доступу до глобальної мережі Інтернет
Очікувана вартість7 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-009969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережа Інтернет
Очікувана вартість12 479,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-23-011223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до мережі Інтернет
Очікувана вартість65 519,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-011949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Приходько Вячеслав Маменко ТарасE-mail: [email protected] Телефон: +380979272463 Факс:+380442786366Веб сайт: ЄДРПОУ:05417012Очікувана вартість9 339,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro