Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32410000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-001174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМаршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
Оголошено1 вер. 10:00
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-752_32410000-0 Локальні мережі (Маршрутизатори та суміжне обладнання)
Оголошено28 серп. 09:57
Прийом пропозицій28 серп. 09:57 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-012058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтролери для електролічильників з внутрішнім GSM/GPRS модемом запрограмованим, з ІР адресом та контролери для електролічильників з внутрішнім GSM/GPRS модемом (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 32410000-0 Локальні мережі)
Ім'я:Власенко Крістіна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442933612 ЄДРПОУ:03360905Оголошено25 серп. 16:37
Прийом пропозицій25 серп. 16:37 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-002837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено25 серп. 10:45
Прийом пропозицій25 серп. 10:45 – 7 вер. 22:00 -
ID: UA-2026-08-24-007432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 32410000-0 Локальні мережі (Маршрутизатори)
Оголошено24 серп. 15:04
Прийом пропозицій24 серп. 15:04 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-014305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32413100-2 Маршрутизатори
Ім'я:Волкова Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380334436771,380986215356 ЄДРПОУ:21748470Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор мережевий.
Очікувана вартість476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 32410000-0 Локальні мережі (Маршрутизатор)
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибездротовий маршрутизатор
Очікувана вартість4 785,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор, комутатор
Очікувана вартість4 943,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор TP-Link ARCHER C54
Очікувана вартість1 099,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 32410000-0 - Локальні мережі (32413100-2 Маршрутизатори)
Очікувана вартість59 485,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор Gigabit Ethernet TL-SG1024D (ДК 021:2015:32410000-0-Локальні мережі)
Очікувана вартість10 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоступ до мережі інтернет
Очікувана вартість5 760,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-003742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоутер Netis MW5360 - 1шт. (ДК 021:2015:32410000-0 Локальні мережі). (ПП "Ревест" - Договір № 60-26 від 26.08.2026р.).
Очікувана вартість1 598,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛокальні мережі (кабель мережевий)
Очікувана вартість20 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з налагодження телекомукаційної мережі
Очікувана вартість300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор Mikrotik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)(ДК021:2015: 32413100-2 Маршрутизатори)
Ім'я:Євгенія БаталоваE-mail: [email protected] Телефон: +380456136242, +380951618235 ЄДРПОУ:04363343Очікувана вартість6 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор 16-Port 10/100/1000 Mbps, подовжувач мережевий 6 розеток
Очікувана вартість4 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro