Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32400000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-012784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКабелі волоконно-оптичні
Оголошено2 вер. 16:56
Прийом пропозицій2 вер. 16:56 – 8 вер. 16:52 -
ID: UA-2026-09-02-011833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 – 32420000-3 - Мережеве обладнання (Міні-комп’ютер, модем)
Оголошено2 вер. 16:19
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКабелі витої пари; Кабелі витої пари; Кабелі витої пари
Оголошено2 вер. 15:59
Прийом пропозицій2 вер. 15:59 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-010239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТочка доступу MikroTik mAP 2nd
Оголошено2 вер. 15:30
Прийом пропозицій8 вер. 15:25 – 11 вер. 15:25 -
ID: UA-2026-09-02-008612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМаршрутизатор
Оголошено2 вер. 14:41
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання (ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання)
Оголошено2 вер. 14:20
Прийом пропозицій2 вер. 14:20 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКабелі витої пари
Оголошено2 вер. 13:38
Прийом пропозицій2 вер. 13:38 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти активного та пасивного мережевого обладнання; 32420000-3 – Мережеве обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Катерина Володимирівна ПавловськаE-mail: [email protected] Телефон: +380443668519 Веб сайт: ЄДРПОУ:31815760Оголошено2 вер. 12:25
Прийом пропозицій2 вер. 12:25 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНекерований 27-портовий PoE-комутатор Hisource Hi-F2421GBL-C з 24 портами PoE, PoE-комутатор ZKTeco ZK-PoE82N-120W з 8 портами PoE
Оголошено2 вер. 10:15
Прийом пропозицій8 вер. 09:00 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-001659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМайно зв'язку спеціального призначення, яке використовується для потреб зв’язку спеціального призначення
Оголошено2 вер. 10:02
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТочка доступу Ubiquiti UniFi 6 Pro (U6-Pro)
Оголошено1 вер. 19:21
Прийом пропозицій1 вер. 19:21 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання (Харківська область)
Оголошено1 вер. 15:29
Прийом пропозицій1 вер. 15:29 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТочки доступ та комутатори
Оголошено1 вер. 15:09
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеве обладнання (Модуль комутаційний промисловий)
Оголошено1 вер. 13:49
Прийом пропозицій1 вер. 13:49 – 17 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-003321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект SD-WAN
Оголошено1 вер. 11:44
Прийом пропозицій1 вер. 11:44 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМаршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3)
Оголошено1 вер. 10:00
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРоутери
Ім'я:Нікітюк Сергій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380433250100 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Оголошено1 вер. 09:55
Прийом пропозицій1 вер. 09:55 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабель Сisco SFP
Оголошено1 вер. 09:45
Прийом пропозицій7 вер. 08:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомутатор Cisco С9300-24-Т-А
Оголошено31 серп. 22:40
Прийом пропозицій4 вер. 22:40 – 9 вер. 22:40 -
ID: UA-2026-08-31-013118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТочка бездротового доступу
Оголошено31 серп. 20:50
Прийом пропозицій31 серп. 20:50 – 8 вер. 10:00