Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32360000-4»
-
ID: UA-2026-08-25-006868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШлюз OpenVox VS-GW1202v2-4G
Очікувана вартість29 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереговорне обладнання
Очікувана вартість1 279 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиVoIP-Шлюз Grandstream GXW4224, Шафа настінна EServer 9U 600х500х503 (скло)(ES-Е950G), Організатор кабелю EServer (WT-2049B) 1U 19" з кришкою, пластиковий, Блок розеток EServer 1U 19" (WT-2261A-GER8WAY-WO) 8 розеток, Black, Конектор EServer (WT-6001B) RJ11, 4P4C, 100шт
Очікувана вартість46 006,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереговорне обладнання (Комплекс переговорний КП -15А,)
Очікувана вартість4 416,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПереговорне обладнання
Оголошено5 серп. 16:08
Прийом пропозицій5 серп. 16:08 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість1 335 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-000585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерсональний комп'ютер ARTLINE; Монітор 27"; Мишка; Клавіатура (код за ДК 021:2015: 32360000-4 - Переговорне обладнання)
Ім'я:Олена Василівна СавчукE-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт: ЄДРПОУ:04332207Очікувана вартість30 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПереговорний пристрій
Оголошено27 лип. 13:54
Прийом пропозицій27 лип. 13:54 – 4 серп. 12:00Очікувана вартість277 493,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-17-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерсональний комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v66) – Intel Core i3 i3-12100/16 ГБ DDR4 /PCI-E SSD 480 ГБ/Intel UHD Graphics 730, UMA / Intel H610 (код за ДК 021:2015: 32360000-4 - Переговорне обладнання)
Ім'я:Олена Василівна СавчукE-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт: ЄДРПОУ:04332207Очікувана вартість52 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал «ДІАЛОГ-Т»
Очікувана вартість488 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал «ДІАЛОГ-Т»
Очікувана вартість228 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереговорн. пристрій для актив.відп-ку Motorola TALKABOUT T82 EXTREME
Ім'я:Герасименко Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985971152 ЄДРПОУ:43915069Очікувана вартість9 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереговорне обладнання (Переговорний пристрій АМ-50 - 2шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32360000-4 Переговорне обладнання "Комплект відеодомофонного обладнання"
Очікувана вартість11 115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-008060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32360000-4 – Переговорне обладнання (Пристрій забезпечення конфіденційних переговорів – 32360000-4)
Ім'я:Лисенко Валерія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено25 черв. 14:27
Прийом пропозицій25 черв. 14:27 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-007879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб криптографічного обміну інформацією (армований) на базі Sigma X-treme PQ57
Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-002865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПереговорний пристрій
Оголошено15 черв. 11:02
Прийом пропозицій15 черв. 11:02 – 23 черв. 12:00Очікувана вартість277 493,90 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-011553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект бездротової гарнітури для радіостанцій
Оголошено10 черв. 16:00
Прийом пропозицій10 черв. 16:00 – 18 черв. 06:00Очікувана вартість875 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-014863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереговорне обладнання
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-009009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 32360000-4 - Переговорне обладнання (Комплекс переговорний КП-15А)
Очікувана вартість30 528,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-010650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиHollyland Solidcom SE-4S Інтерком станція, Hollyland Solidcom SE-5S Інтерком станція (ДК 021:2015: 32360000-4 - Переговорне обладнання)
Очікувана вартість99 930,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro