Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32354800-7»
-
ID: UA-2026-09-01-011556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова
Очікувана вартість138,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова
Очікувана вартість299,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчова плівка
Ім'я:Воробець Наталія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322342691 Факс:+380322342691Веб сайт: ЄДРПОУ:20835913Очікувана вартість4 733,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова (300мм,100м)
Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова 50 м
Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари (плівка поліетиленова прозора)
Ім'я:Марченко Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536161852 Факс:+380536161852Веб сайт: ЄДРПОУ:25165848Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари (плівка поліетиленова прозора)
Ім'я:Марченко Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536161852 Факс:+380536161852Веб сайт: ЄДРПОУ:25165848Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-004609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова
Очікувана вартість196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчова плівка
Очікувана вартість1 310,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрейч плівка 300м 30см РЕ 8мкм харчова згідно коду ДК 021:2015 -32354800-7 Харчова плівка
Очікувана вартість1 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР26Т – 101; 32350000-1 Частини до аудіо-та відеообладнання (Харчова плівка)
Очікувана вартість41 676,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчова плівка
Ім'я:Воробець Наталія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322342691 Факс:+380322342691Веб сайт: ЄДРПОУ:20835913Очікувана вартість5 176,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова (Орівський ЗЗСО I-III ст.) за ДК 021:2015 32354800-7 Харчова плівка
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-000024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова 50 м
Очікувана вартість620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-007893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-092; 32350000-1 Частини до аудіо-та відеообладнання (Харчова плівка)
Оголошено11 черв. 14:09
Прийом пропозицій11 черв. 14:09 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість50 015,23 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-009823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчова плівка
Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-002270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка харчова
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-011296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчова плівка
Ім'я:Воробець Наталія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322342691 Факс:+380322342691Веб сайт: ЄДРПОУ:20835913Очікувана вартість4 656,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-007165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчова плівка для Старомізунського закладу дошкільної освіти «Журавлик»
Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХарчова плівка
Очікувана вартість235,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro