Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32354110-3»
-
ID: UA-2026-08-31-009831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська плівка
Ім'я:Драганова Наталія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384721389 Факс:+380384722558ЄДРПОУ:02004380Очікувана вартість47 414,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська плівка
Очікувана вартість8 855,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини до аудіо- та відеообладнання
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість23 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічна плівка Сarestream D-Speed 3x4 №100-10 упак.
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлівка рентгенівська (ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання, номенклатура - 32354110-3 Рентгенівська плівка)
Оголошено19 серп. 15:39
Прийом пропозицій19 серп. 15:39 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість81 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-009900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська плівка
Очікувана вартість7 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуха медична плівка
Ім'я:Якубович Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979074787 ЄДРПОУ:42750109Очікувана вартість23 754,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 32350000-1 – Частини до аудіо – та відеообладнання (код ДК 021:2015: 32354110-3 – Рентгенівська плівка) код НК 024:2023 40979 – «Медична рентгенівська плівка екранна» , код НК 031:2024 Z13019099 – «Рентгенівські плівки – інше» (Плівка медична рентгенівська синьочутлива 30x40 cм №100;
Плівка рентгенівська медична синьочутлива 24x30 cм №100; Плівка медична рентгенівська зеленочутлива 18x43 cм №100; Суха медична плівка 35x43см №100; Суха медична плівка 25x30см №100; Плівка термографічна медична 35 х 43 cm (см) № 125) Оголошено13 серп. 17:58
Прийом пропозицій13 серп. 17:58 – 27 серп. 13:00Очікувана вартість2 369 893,69 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-003120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка радіографічна медична.
Очікувана вартість19 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуха медична плівка
Очікувана вартість72 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівки пласкі
Очікувана вартість24 989,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-02-000123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоплівка Agfa Drystar DT 5000 I B 20х25 см №100, Термоплівка Agfa Drystar DT 5000 I B 35х43 см №100
Ім'я:Шулак Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380686529828 ЄДРПОУ:43526560Очікувана вартість33 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоплівка Agfa Drystar DT 5000 I B 20х25 см № 100
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська плівка
Ім'я:Мороз Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544251367 Факс:+380544251367ЄДРПОУ:01981460Очікувана вартість27 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуха медична плівка для друку цифрових рентгенівських знімків
Оголошено24 лип. 14:35
Прийом пропозицій24 лип. 14:35 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 467,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Медична рентгенівська плівка, НК 024:2023: 40979 – Медична рентгенівська плівка екранна, НК 031:2024: Z13019099 – Рентгенівські плівки - інше; ДК 021:2015: 32354110-3 – Рентгенівська плівка, код 32350000-1 – Частини до аудіо- та відеообладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Оголошено22 лип. 14:02
Прийом пропозицій22 лип. 14:02 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість752 336,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисуха медична ренген плівка
Очікувана вартість88 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРентгенівська плівка
Очікувана вартість38 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматолоічна плівка 30,5*40,5мм
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиR-плівка 24*30*100
Очікувана вартість11 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro