Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32352100-6»
-
ID: UA-2022-02-21-006376-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВузол вибірки числа УВЧ АВ5.106.058 Э3
Ім'я:Войтович Анатолій ВолодимирE-mail: [email protected] Телефон: 0506829940 Веб сайт: ЄДРПОУ:09794409Оголошено21 лют. 2022 12:20
Прийом пропозицій25 лют. 2022 09:00 – 2 бер. 2022 09:00 -
ID: UA-2022-02-21-006054-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВузли блоку 2ЭМ-3 виробу Купол
Ім'я:Войтович Анатолій ВолодимирE-mail: [email protected] Телефон: 0506829940 Веб сайт: ЄДРПОУ:09794409Оголошено21 лют. 2022 12:07
Прийом пропозицій25 лют. 2022 09:00 – 2 бер. 2022 09:00 -
ID: UA-2026-08-18-001380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаземна станція керування FPV T-Bone 5 (32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНаземна станція керування FPV T-Bone 5 (або еквівалент) (32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання)
Оголошено31 лип. 17:29
Прийом пропозицій6 серп. 17:00 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість212 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-010364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтени спрямовані (направлені) VHF, UHF за кодом ДК 021:2015: 32350000-1 «Частини до аудіо- та відеообладнання»
Оголошено29 лип. 16:55
Прийом пропозицій4 серп. 00:00 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-008670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGPS-антени
Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФильтр FF2; Трійник CF3-6
Очікувана вартість81 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодуль навігаційний
Оголошено23 лип. 19:47
Прийом пропозицій29 лип. 00:00 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 502 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтени та роз'єми
Оголошено20 лип. 17:02
Прийом пропозицій20 лип. 17:02 – 28 лип. 00:01Очікувана вартість237 711,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-001904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМалошумний високочастотний підсилювач
Оголошено30 черв. 10:10
Прийом пропозицій4 лип. 10:00 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість32 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-012805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиGPS-антени
Оголошено25 черв. 17:46
Прийом пропозицій25 черв. 17:46 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-008052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуль навігаційний UNA-MOVE2 (G7.0) з GNSS (L1, L2, L5) модулями, програмно-апаратним SPOOF фільтром, 2-ма рефлекторами, похилою гіро стабілізованою платформою з установчий комплектом RM3100
Оголошено23 черв. 14:04
Прийом пропозицій23 черв. 14:04 – 1 лип. 15:00Очікувана вартість1 574 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-008512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтена телевізійна кімнатна за кодом ДК 021:2015:32352100-6 Частини радіо- та радіолокаційного обладнання
Очікувана вартість2 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-001918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМалошумний високочастотний підсилювач
Оголошено16 черв. 10:08
Прийом пропозицій20 черв. 08:00 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість32 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-011816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтенний комутатор
Оголошено10 черв. 16:09
Прийом пропозицій16 черв. 12:00 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість29 119,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-011507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиносна антена Avanger Booster 2.4/5.2/5.8G код за ДК 021:2015 32352100-6
Ім'я:Гловачевський Назар РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380985866995 ЄДРПОУ:04372187Очікувана вартість64 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-006907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до аудіо та відеообладнання
Оголошено13 трав. 13:23
Прийом пропозицій13 трав. 13:23 – 21 трав. 12:00Очікувана вартість44 373,32 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-013304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до радіостанцій
Оголошено12 трав. 16:23
Прийом пропозицій18 трав. 12:00 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість477 475,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-009148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
Оголошено17 квіт. 14:50
Прийом пропозицій17 квіт. 14:50 – 27 квіт. 12:00Очікувана вартість407 406,56 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-04-000502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій ToolkitRC M6DAC (AC 200Вт / 2* DC 350Вт), FPV окуляри SKYZONE SKY04O PRO Black 1280x720 OLED 42deg DVR SteadyView VRX 5,8ГГц 48CH, пульт дистанційного керування для FPV дрона Radiomaster TX12 Mark II Radio Controller 2,4-2,48 ГГц, пропелери AUTEL EVO Max 4T Propellers, пропелери
DJI Mavic 3 Series Propellers, пропелери DJI Matrice 4 Series Propellers, репітер звʼязку AvengeAngel Big Hulk Repeater, акумулятор для квадрокоптера DJI Matrice 4 Series Battery 6741 mAh Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro