Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32352000-5»

  • ID: UA-2026-08-30-000745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплект з двох Ultra Wideband антен для передачі даних (750-6000 МГц) (32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання, за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

    Ім'я:
    Алла Олександрівна КУЧЕР
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674106262 ЄДРПОУ:
    14321914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 21:38

    Прийом пропозицій
    3 вер. 23:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    825 552,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 20 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000829-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Зовнішня панельна 4G LTE MIMO антена

    Ім'я:
    Євген Мартинюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976229107 ЄДРПОУ:
    26614923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 22:21

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    18 637,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    21 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-005406-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підсилювач сигналу 4Hawks Raptor XR A139X для квадрокоптера (DJI Matrice 4T) або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 32350000-1 «Частини до аудіо- та відео обладнання».

    Ім'я:
    Владислав Садварій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт:
    http://zk.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38629032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 12:16

    Прийом пропозицій
    25 серп. 12:16 – 2 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    12 188,93 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-21-006376-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вузол вибірки числа УВЧ АВ5.106.058 Э3

    Ім'я:
    Войтович Анатолій Володимир
    E-mail: [email protected] Телефон: 0506829940 Веб сайт:
    http://www.narp.ua
    ЄДРПОУ:
    09794409
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лют. 2022 12:20

    Прийом пропозицій
    25 лют. 2022 09:00 – 2 бер. 2022 09:00
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-21-006054-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вузли блоку 2ЭМ-3 виробу Купол

    Ім'я:
    Войтович Анатолій Володимир
    E-mail: [email protected] Телефон: 0506829940 Веб сайт:
    http://www.narp.ua
    ЄДРПОУ:
    09794409
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лют. 2022 12:07

    Прийом пропозицій
    25 лют. 2022 09:00 – 2 бер. 2022 09:00
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-004528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    комплект ретрансляційного обладнання

    Ім'я:
    Тарасова Тетяна Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:
    +380462652550
    ЄДРПОУ:
    38590042
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    63 092,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини до аудіо- та відеообладнання

    Ім'я:
    Чальцева Марія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977064600 ЄДРПОУ:
    03366144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    393 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005119-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    виносна антена ACASOM ROC6 N-Type

    ЄДРПОУ:
    26643020
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    218 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-005852-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антени та антенні відбивачі

    Ім'я:
    Ліннік Микола Степанович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673637786 ЄДРПОУ:
    26637383
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    0,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-002310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Антена на магнітній основі

    Ім'я:
    Лук′яненко Анатолій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:25

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:25 – 29 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    2 895,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-20-007862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 : 32350000-1 – Частини до аудіо- та відеообладнання (Широкосмугові рупорні антени з кабелями адапторами та конекторами: Широкусмугова рупорна антена DRH18S Double Ridged Horn Antenna 1 ГГц – 18 ГГц; Фазостабільний гнучкий армований кабель 15NN50-1.0B Test Port Extension Cable, … 1.0 m, DC до 18 ГГц, N(m)-N(m), 50 Ом; Калібрувальний набір TOSLNF50A-8 Coaxial Calibration Kit, Type N(f), DC до 8 ГГц, 50 Ом; Прецизійний адаптер вимірювального роз’єму 34NFNF50 Precision Adapter, DC до 18 ГГц, N(f)-N(f),50 Ом; Комплект перевірки та верифікації роз'ємів 3663-1 N Connector Verification Kit (з даними на USB-накопичувачі)) (32352000-5 – Антени та антенні відбивачі)

    Ім'я:
    Швірст Марія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380730141635 ЄДРПОУ:
    05416952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 641 624,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-011713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Виносна антена-підсилювач сигналу Skyrazor "Varta" 2.4GHz / 5.2 GHz / 5.8 GHz в комплекті з кабелем 20 м та щоглою 12 м

    Ім'я:
    Вадим Кривобок
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
    08803690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:31

    Прийом пропозицій
    22 серп. 10:00 – 26 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    397 995,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-001380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Наземна станція керування FPV T-Bone 5 (32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання)

    ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-011132-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    32350000-1 — «Частини до аудіо- та відеообладнання» (Виносна антена (підсилювач сигналу для дрона) Skyrazor "Otaman" (Отаман) 2.4GHz/5.2GHz/5.8GHz 30W або еквівалент)

    Ім'я:
    Ропай Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
    40108616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 17:09

    Прийом пропозицій
    14 серп. 17:09 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    460 400,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-12-008724-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Виносна антена AvengeAngel Big Hulk plus 2.4G/5.2G/5.8G, тридіапазонний підсилювач сигналу для квадрокоптерів

    Ім'я:
    Марина Олександрівна Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667802950 ЄДРПОУ:
    08803781
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 15:16

    Прийом пропозицій
    18 серп. 00:00 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    597 899,90 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-007958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виносна антена-підсилювач сигналу трьохдіапазонна AvengeAngel Big Hulk Plus 2.4G/5.2G/5.8G для квадрокоптерів (або еквівалент)

    Ім'я:
    Людмила Шмалько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474496215 ЄДРПОУ:
    04410344
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:51

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:51 – 20 серп. 07:00
    Очікувана вартість

    214 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-005187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антени та антенні відбивачі

    ЄДРПОУ:
    07940002
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-000788-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антена на магнітній підставці

    Ім'я:
    Марина Рибалко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472313034 Веб сайт:
    http://chk.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02911119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    245,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-010511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Патч-антена Maple Wireless 2.4 ГГц 9 dBi SMA (спецпризначення)

    Ім'я:
    Юлія Пінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
    07954406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 16:33

    Прийом пропозицій
    12 серп. 00:00 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    112 500,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-012546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Антена-підсилювач сигналу ACASOM ROC6 N-Type

    Ім'я:
    Петро Нековаль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677324611 ЄДРПОУ:
    26643020
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 19:22

    Прийом пропозицій
    11 серп. 00:00 – 13 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    220 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 72 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro