Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32351000-8»

  • ID: UA-2026-08-24-003870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 32350000-1 по ДК 021:2015 Частини до аудіо-та відеообладнання (Штативи, звукові карти, лампи для проекторів та інше обладнання). РПЗ - 9.185.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 11:58

    Прийом пропозицій
    24 серп. 11:58 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    105 281,51 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 19 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-012669-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з оренди світлодіодного екрану 5х3 Р10

    Ім'я:
    Дутко Олеся Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322270644 ЄДРПОУ:
    44116357
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-009738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель мікрофонний XLR-XLR 15м

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-006943-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Музична апаратура

    Ім'я:
    Бескупська Людмила Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:
    +380385542271
    ЄДРПОУ:
    41846458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 210,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-006016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання (32351300-1 Приладдя до аудіообладнання (Модуль GSM WI-FI «Air Alert + Minute Silence» v2.0 UA, DV audio трансляційний підсилювач (120 Вт RMS, 70V, 100V, 80 Гц - 16 КГц, AUX 85dB/MIC 115dB)

    Ім'я:
    Наталія Маєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380998955950 ЄДРПОУ:
    03328468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-009597-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мобільна моторизована стійка – трансформер для інтерактивної панелі iBOARD iB SD4

    Ім'я:
    Олена Дюкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380574642909 ЄДРПОУ:
    25858190
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    56 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-005480-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з оренди відеоекранів для забезпечення заходу "Музично-поетичний вечір "2 сторони" в рамках стрічки Клендарного плану загальноміських централізованих заходів у галузі культури на 2026 рік "Іміджені фестивальні заходи"

    Ім'я:
    Андрій Породко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962380701 ЄДРПОУ:
    36545349
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-011000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Генератор до рентген-телевізійної установки Smiths Detection Hi-Scan 100100V-2is

    Ім'я:
    Бречка Валерій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505504667 ЄДРПОУ:
    21560045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 17:00

    Прийом пропозицій
    7 серп. 17:00 – 15 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    800 583,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-007608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Приладдя до аудіо- та відеообладнання

    Ім'я:
    Гринішин Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432659576 ЄДРПОУ:
    00130694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 976,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-003626-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання (РоЕ-сплітер, РоЕ інжектор та монтажне обладнання)

    Ім'я:
    Надія Осадча
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457352381, +380677178514 ЄДРПОУ:
    03330815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 506,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-005770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Екран світлодіодний зовнішній двосторонній

    Ім'я:
    Дука Валерія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976902298 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 13:49

    Прийом пропозицій
    30 лип. 13:49 – 7 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    175 491,73 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-001466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    LED-модуль РS(128*224см)

    Ім'я:
    Надія Барська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960583308 ЄДРПОУ:
    31970315
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 120,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-010220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електронний стабілізатор для камери

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 860,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-000709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Балун Seven HD-704 ДК 021:2015 32351000-8 (Аксесуари для аудіо- та відеоапаратури).

    Ім'я:
    Гринишена Галина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435721261 Факс:
    +380435721261
    ЄДРПОУ:
    44048130
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-011109-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Екран для кінопроектора літного кіномайданчика

    Ім'я:
    Андрій Породко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962380701 ЄДРПОУ:
    01287771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-009924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Проекційний екран Grandview CB-MP120 WM5 (16:9)

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 16:46

    Прийом пропозицій
    30 лип. 15:00 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 402,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-009702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проєкційний екран

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 16:25

    Прийом пропозицій
    24 лип. 16:25 – 1 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    5 063,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-004842-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари та допоміжні матеріали для психосоціальної підтримки (індивідуальна, групова робота, майстер - класи, розважальні заходи, групи взаємопідтримки) для ведення випадків для найбільш вразливих категорій сімей з дітьми, включно із реагування на обстріли, через Службу підтримки сімей з дітьми … Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро»

    Ім'я:
    Ольга Шестакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983004563 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/dniprovskij-miskij-centr-socialnih-sluzhb
    ЄДРПОУ:
    21945667
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 495,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-010010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    DJI Ronin RS 5 стабілізатор для камери Код ДК 021:2015: 32351000-8 (Приладдя до аудіо- та відеообладнання)

    Ім'я:
    Андрій Гноєвий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631358965 ЄДРПОУ:
    32092696
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-001325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мобільна стійка для інтерактивної панелі

    Ім'я:
    Ольга Шестакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983004563 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/dniprovskij-miskij-centr-socialnih-sluzhb
    ЄДРПОУ:
    21945667
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 495,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 61 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro