Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32344210-1»
-
ID: UA-2026-08-04-012199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукове обладнання
Оголошено4 серп. 18:31
Прийом пропозицій4 серп. 18:31 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість247 288,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-008205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16 (мікрофони)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість67 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16 (мікрофони)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість67 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофонні радіосистеми різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено21 лип. 16:46
Прийом пропозицій21 лип. 16:46 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість102 105,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКнопки РТТ
Оголошено30 черв. 17:59
Прийом пропозицій30 черв. 17:59 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість269 312,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-007170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРупорна акустична система DV Audio HS-50 (DV-00132) , Трансляційний мікшер-підсилювач 120W DV Audio DMA-120.2Р (DV-00123) , Кабель для з'єднання модуля «Хвилина мовчання» , Автоматизований модуль "Хвилина мовчання" ("Хвилина шани")+ Тривоги
Очікувана вартість39 736,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-020180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32340000-8 «Мікрофони та гучномовці»(обладнання для облаштування подкаст студії (в рамках грантового проєкту: "Впровадження європейського підходу комплаєнс-менеджменту у вищій освіті України", № 101179706 - EUComplianceM4UA - ERASMUS-EDU-2024-CBHE, (грантова угода №101179706 - EUComplianceM4UA)
(Implementaion of the European approach of Compliance Management in higher education in Ukraine", № 101179706 - EUComplianceM4UA - ERASMUS-EDU-2024-CBHE, (Grant Agreement - №101179706 - EUComplianceM4UA), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу)) Оголошено8 груд. 2025 18:46
Прийом пропозицій8 груд. 2025 18:46 – 16 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 266,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-28-005166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіообладнання (радіосистема, адаптер, батарейка)
Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-03-011154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання гучномовного зв'язку VoIP
Очікувана вартість275 482,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-12-001065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільний комплект підсилення GSM сигналу
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-29-007302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіостанції
Ім'я:Кротких Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 серп. 2025 14:52
Прийом пропозицій29 серп. 2025 14:52 – 8 вер. 2025 09:00Очікувана вартість173 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-25-012907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання гучномовного зв'язку VoIP
Оголошено25 серп. 2025 20:26
Прийом пропозицій25 серп. 2025 20:26 – 2 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість275 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-11-007056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиQUIK LOK MP850 тримач мікрофонний, SENNHEISER XSW-1-825-B радіосистема серії XSW1 з ручним динамічним мікрофоном, AKG WMS40 MINI VOC-SET US25A мікрофонна радіосистема
Очікувана вартість44 778,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-04-003144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерні пульти, радіосистеми, акустичні системи
Очікувана вартість90 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-05-000075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіообладнання
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-30-000352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіостанції
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 черв. 2025 08:58
Прийом пропозицій30 черв. 2025 08:58 – 14 лип. 2025 09:00Очікувана вартість159 950,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2025-06-10-005828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіосистема NS-6700PP TAKSTAR, Мікрофон TA-208 Emiter-S, Радіосистема X3HH TAKSTAR
Ім'я:Григорович Наталія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677610299 ЄДРПОУ:02544603Очікувана вартість12 063,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-03-013794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіосистема
Ім'я:Званіч Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500341139 Факс:+380500341139Веб сайт: ЄДРПОУ:14284691Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-02-012073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіосистема NS-6700PP TAKSTAR, Мікрофон TA-208 Emiter-S, Радіосистема X3HH TAKSTAR
Ім'я:Григорович Наталія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677610299 ЄДРПОУ:02544603Очікувана вартість11 933,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-06-014194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофони та гучномовці
Ім'я:Ящук Ірина РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено6 трав. 2025 17:33
Прийом пропозицій6 трав. 2025 17:33 – 14 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість34 800,00 грн
з ПДВЗавершена