Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32344000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-011620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРадіостанція автомобільна MOTOROLA DM4600E 136 – 174 МГц з ключем шифрування AES256, , 32344230-7 Радіостанції за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено28 серп. 19:55
Прийом пропозицій4 вер. 19:47 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій реєстраційний AMUR-X-PRO/6
Очікувана вартість257 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукове обладнання
Оголошено4 серп. 18:31
Прийом пропозицій4 серп. 18:31 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість247 288,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-002422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32340000-8 Мікрофони та гучномовці «Портативна радіостанція» (32344230-7)
Оголошено28 лип. 10:56
Прийом пропозицій28 лип. 10:56 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість543 700,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-008205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16 (мікрофони)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість67 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16 (мікрофони)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість67 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32340000-8 Мікрофони та гучномовці «Автомобільна цифрова радіостанція» (32344230-7)
Оголошено22 лип. 16:46
Прийом пропозицій22 лип. 16:46 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість369 410,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-21-010913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофонні радіосистеми різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено21 лип. 16:46
Прийом пропозицій21 лип. 16:46 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість102 105,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-011371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобільна рація Motorola DM4600E 136-174М 25W with Keypad Mic, 32344230-7 - Радіостанції
Оголошено20 лип. 22:21
Прийом пропозицій24 лип. 22:09 – 29 лип. 22:09Очікувана вартість2 280 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-03-002041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуль аналогового абонента, настільний переговорний пристрій, підсилювач та рупорний гучномовець, Рупорний гучномовець, підсилювач потужності трансляційний, підсилювач потужності цифровий
Оголошено3 лип. 10:28
Прийом пропозицій3 лип. 10:28 – 13 лип. 10:00Очікувана вартість967 496,96 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКнопки РТТ
Оголошено30 черв. 17:59
Прийом пропозицій30 черв. 17:59 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість269 312,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-001204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиAMUR-USB-A-6/4- на 4 аналогових канали в зовнішньому виконанні (підключення до комп'ютера по USB)
Очікувана вартість27 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-004000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибезпровідна система виклику
Очікувана вартість3 936,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіостанції (переносні радіостанції)
Оголошено11 черв. 17:08
Прийом пропозицій11 черв. 17:08 – 22 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 941,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-006470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативна рація типу Motorola T82 EXT QUAD ActiveTeam (1 комплект із 4од.), в рамках виконання проекту “Запровадження моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення в Карпатському регіоні” (WeVaRe), HUSKROUA/23/RS/1.2/036, згідно програми (Interreg VI-A) NEXT
Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна Очікувана вартість12 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-31-000103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобільні цифрові радіостанції транкінгового зв'язку MOTOROLA DM4600
Оголошено31 трав. 12:02
Прийом пропозицій4 черв. 09:17 – 9 черв. 09:18Очікувана вартість2 274 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-28-008865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРація для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслувального слалому в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці) (наказ 1737)
Оголошено28 трав. 15:02
Прийом пропозицій28 трав. 15:02 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість89 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-001579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіостанції
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Оголошено20 трав. 10:00
Прийом пропозицій20 трав. 10:00 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість941 473,12 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-005624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіосистема, бездротова радіосистема, мікрофони, код за ДК 021:2015: 32340000-8 (Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість41 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-011617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукове обладнання
Оголошено1 трав. 17:52
Прийом пропозицій1 трав. 17:52 – 9 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 417 667,00 грн
з ПДВЗавершена