Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32343200-1»
-
ID: UA-2026-05-18-003726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМегафон
Очікувана вартість3 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-010641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМегафон рупорний BIG MEGAZAVR USB/BT/BATTERY |(big3206)
Очікувана вартість82 478,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-13-013627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлямікрофони та гучномовці
Оголошено13 жовт. 2025 16:37
Прийом пропозицій17 жовт. 2025 18:00 – 22 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 030,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-06-10-012017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Очікувана вартість1 706,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-03-007114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМегафон MAXTONE GTC-25SRU
Ім'я:Вільчинський Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380984750561 ЄДРПОУ:26158709Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-05-013767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимегафон
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-21-016734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони, гучномовці та супутнє обладнання
Ім'я:Євтушенко Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість197 364,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-22-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:32343200-1 мегафони
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313154887 Факс:+380313154887ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-18-013105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофони, гучномовці та супутнє обладнання
Ім'я:Шевченко Інна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено18 жовт. 2024 16:10
Прийом пропозицій18 жовт. 2024 16:10 – 26 жовт. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-09-26-009582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромегафон (32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-20-008230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромегафон (32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-16-007557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимегафон
Очікувана вартість3 784,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-24-008572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМегафон, ДК 021:2015 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Очікувана вартість5 184,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-19-008359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМегафон HW-20; мегафон ER-66U 50 ват
Очікувана вартість14 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-18-009918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофони та гучномовці різні
Оголошено18 бер. 2024 15:39
Прийом пропозицій18 бер. 2024 15:39 – 27 бер. 2024 09:00Очікувана вартість61 135,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-12-08-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар для виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенног, природного, соціального характеру та ліквідації їх наслідків
Очікувана вартість16 350,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-07-010688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМегафон для підсилення голосу
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-08-012245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони та гучномовці
Очікувана вартість699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-06-011678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони та гучномовці (мегафон)
Ім'я:Турчененко Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380678187035 Факс:+380619420084ЄДРПОУ:25219707Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-08-013495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипротипожежні засоби(мегафон)
Очікувана вартість74 375,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro