Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32343000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-012881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансляційний підсилювач та рупорні акустичні системи - Код ДК: 021:2015 – 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Оголошено2 вер. 17:01
Прийом пропозицій2 вер. 17:01 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідсилювачі ДК021:2015 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Оголошено30 серп. 13:21
Прийом пропозицій30 серп. 13:21 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-009606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифровий підсилювач звукових частот (32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість636,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідсилювач потужності SKAA 1000J
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомбопідсилювач + кабель
Очікувана вартість7 493,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПасивна колонна трансляційна акустична система.4ALL AUDIO COLUMN 2Х4 (AS-220), Трансляційний мікшер-підсилювач Arctic XDU0802, код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Очікувана вартість8 939,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомбопідсилювач LANEY AH-40 -1шт для роботи оркестру
Очікувана вартість8 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукове обладнання
Оголошено7 серп. 11:37
Прийом пропозицій7 серп. 11:37 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-000067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти (ДК 021:2015-32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість82 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшуючий підсилювач потужності 60 Вт з USB/SD T-В60E; Настільний конденсаторний мікрофон Т-621А; Гучномовець стельовий коаксиальний 6Вт, 100В Т-205В
Ім'я:Лариса СокольськаE-mail: [email protected] Телефон: 380577255604 Факс:+38 (057) 725-5600Веб сайт: ЄДРПОУ:22658190Очікувана вартість21 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони та гучномовці (рупорний гучномовець, трансляційний підсилювач потужності)
Очікувана вартість11 064,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідсилювач гідровакуумний гальм ГАЗ,циліндр робочий заднього гальма ГАЗ,хрестовина икардана в зборі
Очікувана вартість6 194,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустична система рупорного типу, трансляційний підсилювач
Очікувана вартість8 142,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАктивний мікшер Park Audio PM2026 PFC
Очікувана вартість35 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідсилювач трансляційний для системи оповіщення про надзвичайні ситуації
Оголошено3 лип. 12:12
Прийом пропозицій3 лип. 12:12 – 11 лип. 12:00Очікувана вартість733 178,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-002041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуль аналогового абонента, настільний переговорний пристрій, підсилювач та рупорний гучномовець, Рупорний гучномовець, підсилювач потужності трансляційний, підсилювач потужності цифровий
Оголошено3 лип. 10:28
Прийом пропозицій3 лип. 10:28 – 13 лип. 10:00Очікувана вартість967 496,96 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-002939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансляційний підсилювач
Очікувана вартість5 953,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичні інструменти (ДК 021:2015-32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідсилювач трансляційний для системи оповіщення про надзвичайні ситуації
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено23 черв. 15:47
Прийом пропозицій23 черв. 15:47 – 1 лип. 12:00Очікувана вартість733 178,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-008973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНевиробниче обладнання (підсилювач-мікшер)
Ім'я:Кучерявий Денис ЙосиповичE-mail: [email protected] Телефон: +380671365130 Факс:+380671365130ЄДРПОУ:08564794Очікувана вартість14 394,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro