Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32342400-6»
-
ID: UA-2026-08-26-005989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32340000-8 Мікрофони та гучномовці Акустична система
Оголошено26 серп. 12:42
Прийом пропозицій26 серп. 12:42 – 7 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-25-001285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАкустичні системи
Оголошено25 серп. 09:44
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизвуковий комплект
Ім'я:Тетяна ПилипівE-mail: [email protected] Телефон: +380347262922, +380997004201 Веб сайт: ЄДРПОУ:23922825Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустичні системи, мікрофони
Очікувана вартість47 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигарнітура для зв’язку із спортсменом
Очікувана вартість28 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги відеорежисера
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда обладнання
Очікувана вартість28 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАктивна акустична система, безпровідна мікрофонна система, пасивна акустична система(код ДК 021:2015 –32340000-8 - Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість26 339,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 32340000-8 - Мікрофони та гучномовці
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість1 804,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоренда обладнання
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда обладнання
Очікувана вартість28 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗвукове обладнання
Очікувана вартість43 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання систем та засобів оповіщення та інформування населення
Очікувана вартість19 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗвукове обладнання
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда ноутбуків
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда обладнання
Очікувана вартість28 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустична система у комплекті з кабелями
Очікувана вартість44 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустина система
Ім'я:Опацька Іванна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343323468 Факс:+380343323468ЄДРПОУ:45846610Очікувана вартість14 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання звукового обладнання
Оголошено24 серп. 20:39
Прийом пропозицій24 серп. 20:39 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 633,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-008591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та обладнання для технічного дооснащення системи звукового оповіщення Будівлі пологового будинку (літ.В )(4-й поверх, Цокольний поверх, Укриття), КНП ''Вінницька міська клінічна лікарня ''Центр матері та дитини'' по вул. Синьоводська,142 в м.Вінниці
Очікувана вартість90 589,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro