Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32342300-5»
-
ID: UA-2026-09-03-014383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32340000-8-Мікрофони та гучномовці (32341000-5-Мікрофони)
Очікувана вартість6 962,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗвукова колонка
Очікувана вартість7 044,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативна колонка Grunhelm
Очікувана вартість4 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустична система 2.0 Defender SPK 270 USB Black (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці, деталізований код 32342300-5 Мікрофони та звукові колонки)
Очікувана вартість999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузична колонка ZXX 7878
Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАктивна акустична система, безпровідна мікрофонна система, пасивна акустична система(код ДК 021:2015 –32340000-8 - Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість26 339,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавушники безпровідні Носо EW 83 , колонка портативна Sing-e ZQS Р6, Навушники Носо Stereo Wireless 43
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиповнорозмірні закриті навушники KOSS
Ім'я:Олександр ТерещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380954728786 Веб сайт: ЄДРПОУ:45075262Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофонна система DJI Mic Mini (2TX+1RX+Charging Case) (або еквівалент з аналогічними чи кращими характеристиками)
Оголошено24 серп. 14:20
Прийом пропозицій24 серп. 14:20 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-005064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативна колонка з bluetooth
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість2 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони та гучномовці
Очікувана вартість8 136,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолонки 2.0 REAL-EL S-202 Black (El121200019)
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизвукова колонка
Очікувана вартість11 997,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАкустична система
Оголошено15 серп. 12:06
Прийом пропозицій21 серп. 07:00 – 26 серп. 07:00Очікувана вартість101 680,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукове обладнання
Оголошено7 серп. 11:37
Прийом пропозицій7 серп. 11:37 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-008744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимікшерний пульт, акустична система активна, мікрофонна радіосистема
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість99 967,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативна колонка
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Мікрофон, Акустична система, мікшерний пульт )
Очікувана вартість32 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗвукова колонка
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузична колонка GEDI -G LT2233
Очікувана вартість11 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro