Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32342100-3»
-
ID: UA-2026-08-28-006908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловна гарнітура
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено28 серп. 14:10
Прийом пропозицій28 серп. 14:10 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГарнітура бездротова
Очікувана вартість85 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГарнітура для захисного мотошолому
Оголошено30 черв. 16:33
Прийом пропозицій30 черв. 16:33 – 8 лип. 00:01Очікувана вартість132 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-011689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГарнітура для операторів контакт-центру
Очікувана вартість98 096,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-014022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГарнітура комп'ютерна спеціалізована для контактних центрів
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено11 черв. 20:32
Прийом пропозицій11 черв. 20:32 – 21 черв. 23:00Очікувана вартість68 970,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-010091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДротова гарнітура
Оголошено28 трав. 15:44
Прийом пропозицій3 черв. 00:00 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість481 760,78 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-011520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГарнітура
Очікувана вартість59 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-011945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32340000-8 (акустична система, акустична стійка, кабель аудіо)
Очікувана вартість12 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-006955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНавушники
Оголошено7 трав. 12:45
Прийом пропозицій13 трав. 18:00 – 18 трав. 18:00Очікувана вартість73 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-009116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32340000-8 (акустична система, акустична стійка, кабель аудіо)
Очікувана вартість12 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-012047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГарнітури прихованого носіння для радіостанцій Motorola
Оголошено1 квіт. 16:32
Прийом пропозицій7 квіт. 12:00 – 10 квіт. 10:00Очікувана вартість1 499 862,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-008228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони, тримачі, стійки мікрофонні
Очікувана вартість32 874,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-001225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема оповіщення та інформування населення
Очікувана вартість55 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-06-009147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавушники та акустична система
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено6 бер. 15:22
Прийом пропозицій6 бер. 15:22 – 14 бер. 16:00Очікувана вартість46 605,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-13-010902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиголовні гарнітури
Очікувана вартість31 776,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-023452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБездротова гарнітура та адаптер
Ім'я:Костюк Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено17 груд. 2025 17:36
Прийом пропозицій17 груд. 2025 17:36 – 26 груд. 2025 10:00Очікувана вартість360 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-11-017220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавушники з мікрофоном, акустична система та мікрофон петличний
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість96 609,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-004899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГарнітури до захисних мотошоломів
Оголошено1 груд. 2025 11:30
Прийом пропозицій1 груд. 2025 11:30 – 9 груд. 2025 00:01Очікувана вартість41 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-28-015214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавушники з мікрофоном, акустична система та мікрофон петличний
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено28 лист. 2025 18:04
Прийом пропозицій28 лист. 2025 18:04 – 6 груд. 2025 19:00Очікувана вартість96 850,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-24-001057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГарнітура з мікрофоном для кол-центру (три одиниці)
Очікувана вартість5 234,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro