Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32341000-5»
-
ID: UA-2026-08-27-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофони
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено27 серп. 16:48
Прийом пропозицій27 серп. 16:48 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-24-010385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання звукового обладнання
Оголошено24 серп. 20:39
Прийом пропозицій24 серп. 20:39 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 633,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-22-000239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМікрофон Logitech для Logitech Group (989-000171)
Оголошено22 серп. 12:26
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 486,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-001248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони та гучномовці (Акустична система, мікрофон)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони (код за ЄЗС ДК 021:2015: 32341000-5 Мікрофони)
Очікувана вартість70 353,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофон MIC-02
Очікувана вартість792,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони
Ім'я:Бондаренко Марина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380660358749 ЄДРПОУ:39399524Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукове обладнання
Оголошено7 серп. 11:37
Прийом пропозицій7 серп. 11:37 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-000032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони та гучномовці
Очікувана вартість26 847,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудіоапаратура на реалізацію проєктів-переможців шкільного громадського бюджету "І.Д.Е.Я."- простір розвитку та комунікації учнів в комунальному закладі загальної середньої освіти "Ліцей №1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради"
Очікувана вартість68 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони та гучномовці
Очікувана вартість12 593,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Радіосистема з конференц-мікрофонами" ( ДК 021:2015:32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість4 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Мікрофон, Акустична система, мікшерний пульт )
Очікувана вартість32 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофон JBL PartyBox Wireless Microphone Set (JBLPBWIR)( код ДК 021:2015 ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці)
Очікувана вартість4 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема направленого мікрофону
Оголошено27 лип. 16:49
Прийом пропозицій27 лип. 16:49 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість3 550 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-008205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16 (мікрофони)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість67 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16 (мікрофони)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість67 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофони з музичною апаратурою за ДК021:2015- 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість61 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДротовий мікрофон
Оголошено22 лип. 17:53
Прийом пропозицій22 лип. 17:53 – 30 лип. 08:00Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-004568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофон
Очікувана вартість3 898,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro