Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32340000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-011158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАкустична система портативна
Оголошено4 вер. 15:31
Прийом пропозицій4 вер. 15:31 – 10 вер. 05:00 -
ID: UA-2026-09-04-006884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАктивні тактичні навушники
Оголошено4 вер. 12:57
Прийом пропозицій4 вер. 12:57 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпікерфон 249/2026
Оголошено4 вер. 12:40
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 13 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-04-002712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофони - (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Оголошено4 вер. 10:31
Прийом пропозицій4 вер. 10:31 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофон
Оголошено3 вер. 16:50
Прийом пропозицій3 вер. 16:50 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансляційний підсилювач та рупорні акустичні системи - Код ДК: 021:2015 – 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Оголошено2 вер. 17:01
Прийом пропозицій2 вер. 17:01 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукове обладнання та аксесуари.
Оголошено2 вер. 15:47
Прийом пропозицій2 вер. 15:47 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-007346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 (CPV): 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (мікрофони)» Мікрофонний кабель Mogami Neglex 2534 с Neutrik NC3FXX-B-NC3MXX-B 2м або еквівалент 2 шт, Мікрофонний кабель Mogami Neglex 2534 с Neutrik NC3FXX-B-NC3MXX-B 5м або еквівалент 1 шт, Мікрофонний кабель Mogami Neglex 2534 с Neutrik
NC3FXX-B-NC3MXX-B 10м або еквівалент 2 шт, Гітарний кабель Klotz AC110SW з розємами Jack 3.5 мм - Jack 6.3 мм 2м або еквівалент 2 шт, Кабель jack 3.5mm-XLRM Neutrik 0,3 м або еквівалент 2 шт в рамках реалізації грантового проєкту «Транскордонне співробітництво між Мішкольцем та Івано-Франківськом щодо мультидисциплінарних тренінгів» в межах програми INTERREG VI-A NEXT Hungary-Slovakia-Romania-Ukraine (ідентифікаційний номер проєкту HUSKROUA/23/RI/2.1./056, акронім проєкту UA-HU-TRAINING Оголошено2 вер. 14:10
Прийом пропозицій2 вер. 14:10 – 5 жовт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофони та гучномовці
Оголошено2 вер. 11:48
Прийом пропозицій2 вер. 11:48 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-004181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАкустичні системи
Оголошено2 вер. 11:34
Прийом пропозицій2 вер. 11:34 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-010799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект системи оповіщення
Оголошено1 вер. 17:12
Прийом пропозицій1 вер. 17:12 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-003239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТактичні активні навушники PELTOR Comtac VI NIB Headset або еквівалент
Ім'я:військова частина А2238 військова частина А2238E-mail: [email protected] Телефон: +380487294725 ЄДРПОУ:22993734Оголошено1 вер. 11:35
Прийом пропозицій7 вер. 17:00 – 16 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-004941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофон Rode Wireless Pro (m505837) або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Оголошено31 серп. 13:06
Прийом пропозицій31 серп. 13:06 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-001035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпікерфон Jabra Speak2 75
Оголошено31 серп. 09:51
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідсилювачі ДК021:2015 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Оголошено30 серп. 13:21
Прийом пропозицій30 серп. 13:21 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-011620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРадіостанція автомобільна MOTOROLA DM4600E 136 – 174 МГц з ключем шифрування AES256, , 32344230-7 Радіостанції за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено28 серп. 19:55
Прийом пропозицій4 вер. 19:47 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоловна гарнітура
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено28 серп. 14:10
Прийом пропозицій28 серп. 14:10 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-002417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСигнально-гучномовний пристрій
Оголошено28 серп. 10:41
Прийом пропозицій3 вер. 18:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрофони
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено27 серп. 16:48
Прийом пропозицій27 серп. 16:48 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-005417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМікрофони
Оголошено27 серп. 12:45
Прийом пропозицій2 вер. 12:42 – 7 вер. 12:42