Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32333000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеокамери
Оголошено31 серп. 17:02
Прийом пропозицій31 серп. 17:02 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-011086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Камера Raspberry Pi AI Camera або еквівалент)
Оголошено31 серп. 16:54
Прийом пропозицій31 серп. 16:54 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкшн - камери
Оголошено31 серп. 14:05
Прийом пропозицій31 серп. 14:05 – 8 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-28-011327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗарядна станція та копіювання даних BlackEYE DS02 для відеореєстраторів S- EYE B BlackEYE або еквівалент
Оголошено28 серп. 18:13
Прийом пропозицій3 вер. 13:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-011221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНагрудний відеореєстратор BlackEYE S-EYE B або еквівалент
Оголошено28 серп. 17:52
Прийом пропозицій3 вер. 13:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-005790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект апаратури для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу для облаштування залу нарад РЦУНС
Оголошено28 серп. 13:10
Прийом пропозицій28 серп. 13:10 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеокамера
Оголошено28 серп. 12:47
Прийом пропозицій28 серп. 12:47 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-005848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Тепловізійна камера Waveshare MLX90640-D55 або еквівалент)
Оголошено27 серп. 13:07
Прийом пропозицій27 серп. 13:07 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеореєстратори для мотоцикла
Очікувана вартість54 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість9 996,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні відеореєстратори
Оголошено25 серп. 15:07
Прийом пропозицій25 серп. 15:07 – 2 вер. 00:01Очікувана вартість135 904,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-009135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідео-відтворювальна апаратура (ДК 021-2015- 32333300-9)
Очікувана вартість94 779,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеореєстратори автомобільні
Оголошено25 серп. 14:11
Прийом пропозицій25 серп. 14:11 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість348 496,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-22-000122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеореєстратори 64 канальні(код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 32330000-5 апаратура для запису та відтворення аудіо та відеоматеріалу )
Оголошено22 серп. 10:15
Прийом пропозицій22 серп. 10:15 – 30 серп. 12:00Очікувана вартість228 450,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні відеореєстратори з картою пам’яті
Оголошено21 серп. 15:34
Прийом пропозицій21 серп. 15:34 – 29 серп. 00:01Очікувана вартість398 704,46 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-007873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Апаратура для відеозапису та відео відтворення)
Оголошено21 серп. 14:07
Прийом пропозицій21 серп. 14:07 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість968 093,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпаратура для системи відеоспостереження: відеореєстратор та ІР камери (код 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу за ДК 021:2015 ЄЗС)
Очікувана вартість49 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІр камера відеоспостереження в комплекті з картою пам’яті, сонячною панеллю та АКБ (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо та відеоматеріалу)
Оголошено20 серп. 11:55
Прийом пропозицій20 серп. 11:55 – 28 серп. 13:00Очікувана вартість873 015,73 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-003448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкшн-камери (32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу)
Оголошено20 серп. 11:09
Прийом пропозицій20 серп. 11:09 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість206 660,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-004736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВеб-камера для комп"ютера Logitech Brio 100 Full HD White (960-001617) ДК 021:2015 "32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу"
Очікувана вартість3 798,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro