Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32331300-5»
-
ID: UA-2026-09-01-003446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти звукового обладнання, код згідно ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Оголошено1 вер. 11:42
Прийом пропозицій1 вер. 11:42 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-008217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
Ім'я:Олександр СавицькийE-mail: [email protected] Телефон: +380631448977 Веб сайт: ЄДРПОУ:38362729Оголошено31 серп. 15:18
Прийом пропозицій31 серп. 15:18 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект звукового обладнання (ДК 021:2015: 32331300-5 — Звуковідтворювальна апаратура)
Оголошено31 серп. 14:20
Прийом пропозицій31 серп. 14:20 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-003515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукопідсилюючої апаратури
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукопідсилюючої апаратури
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для утримання світлофорних об'єктів: пристрій звукового супроводу
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено5 серп. 12:25
Прийом пропозицій5 серп. 12:25 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість448 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукопідсилюючої апаратури
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустична система
Очікувана вартість3 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу, Акустична система колонного типу HK AUDIO POLAR 10 System
Очікувана вартість76 939,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолонка комп'ютерна
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-001387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАктивна акустична система
Очікувана вартість41 236,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-000932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукопідсилюючої апаратури
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-010111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗвуковідтворювальна апаратура
Очікувана вартість86 256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-008875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкустична система
Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-000261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗвуковідтворювальна апаратура
Очікувана вартість77 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-003309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного забезпечення звукопідсилюючого обладнання
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-008571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукопідсилюючої апаратури
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-004240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМережевих відео реєстраторів та камер спостереження за кодом ДК 021:2015:32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу»
Оголошено12 трав. 11:14
Прийом пропозицій16 трав. 18:00 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 288,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-002407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСабвуфер Electro-Voice ТХ1181
Ім'я:Лукіян Анастасія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062127Очікувана вартість80 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-010130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАктивна акустична система код ДК 021:2015 - 32331300-5 (Звуковідтворювальна аппаратура)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro