Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32324300-3»
-
ID: UA-2026-08-29-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНастінне кріплення Vinga TM34-4451 або еквівалент
Оголошено29 серп. 13:14
Прийом пропозицій3 вер. 10:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізор та кронштейн
Ім'я:Ірина КозенюкE-mail: [email protected] Телефон: +380412558505, +380976845514 ЄДРПОУ:04348444Оголошено28 серп. 12:54
Прийом пропозицій28 серп. 12:54 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-10-005420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКронштейн Vinga TM20-4452 для телевізора, Телевізор LG 55UA75006LA Smart TV
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість22 648,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізори зі стійкою
Ім'я:Рожанська Олеся ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено28 лип. 15:54
Прийом пропозицій28 лип. 15:54 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість143 325,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-007195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор та презентаційна стійка (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість31 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор та супутнє приладдя
Очікувана вартість6 828,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізор та стійка телевізійна
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено15 черв. 11:34
Прийом пропозицій15 черв. 11:34 – 23 черв. 12:00Очікувана вартість264 210,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-009386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-093; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори з кріпленням)
Оголошено11 черв. 14:55
Прийом пропозицій11 черв. 14:55 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість362 574,11 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор з кріпленням
Очікувана вартість35 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-002384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРупорна антена
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено12 трав. 10:19
Прийом пропозицій12 трав. 10:19 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість524 039,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-002033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 32324300-3 «Телевізійне обладнання». Кріплення для телевізорів
Очікувана вартість8 244,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-003017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізор, кронштейн)
Оголошено7 трав. 10:50
Прийом пропозицій7 трав. 10:50 – 15 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-009056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізійне обладнання, телевізори)
Очікувана вартість37 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-006525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФізична особа – підприємець Ізотов Іван Володимирович
Очікувана вартість37 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-013690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран мобільний EliteScreen
Очікувана вартість64 498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-008018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізійне та комп’ютерне обладнання (телевізор Samsung, системний блок) (ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Очікувана вартість32 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-001758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор та супутнє приладдя
Очікувана вартість11 805,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-014829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема відображення інформації з монтажем та пусконалагодженням - 32324300-3
Ім'я:Катерина СпівакE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380503134594 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено23 січ. 15:30
Прийом пропозицій23 січ. 15:30 – 2 лют. 11:00Очікувана вартість751 153,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-23-000228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання(телевізор-монітор)
Очікувана вартість92 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-002372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор Samsung 50U8072, кріплення Itech PD 4T
Очікувана вартість17 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro