Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32324100-1»
-
ID: UA-2026-08-31-002571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено31 серп. 11:08
Прийом пропозицій31 серп. 11:08 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізори в комплекті з настінним кріпленням та кабелем HDMI -10 метрів
Оголошено26 серп. 18:17
Прийом пропозицій26 серп. 18:17 – 3 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-18-005670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелевізори
Оголошено18 серп. 12:42
Прийом пропозицій22 серп. 10:00 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість340 000,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-009137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПристрій відображення інформації
Оголошено17 серп. 15:23
Прийом пропозицій24 серп. 00:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість79 400,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-14-010428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлятелевізор Hisense 55A6Q з діагоналлю екрану 55" або еквівалент
Оголошено14 серп. 16:09
Прийом пропозицій20 серп. 15:00 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість461 979,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-011942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор
Очікувана вартість24 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено13 серп. 10:08
Прийом пропозицій13 серп. 10:08 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість16 792,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-005420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКронштейн Vinga TM20-4452 для телевізора, Телевізор LG 55UA75006LA Smart TV
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість22 648,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Очікувана вартість7 156,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор 98" Hisense 98E7Q, згідно ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 32324100-1 Кольорові телевізори)
Очікувана вартість99 690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор
Очікувана вартість6 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект інтерактивного реабілітаційного обладнання, код ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання; CPV code: 32320000-2 Television and audio-visual equipment ЛОТ № 1 – Телевізор, код ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (32324100-1 Кольорові
телевізори); CPV code: 32320000-2 Television and audio-visual equipment (32324100-1 Colour televisions) ЛОТ № 2 - Комплект для віртуальної реальності та автосимуляції (ігрова консоль, VR-гарнітура, кермо з педальним блоком та аксесуари), код ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (32322000-6 Мультимедійне обладнання); CPV code: 32320000-2 Television and audio-visual equipment (32322000-6 Multimedia equipment) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року Оголошено13 лип. 16:37
Прийом пропозицій13 лип. 16:37 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість141 656,91 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-008941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізор та кріплення для телевізора з доставкою
Оголошено10 лип. 15:22
Прийом пропозицій10 лип. 15:22 – 18 лип. 09:00Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-003138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор SONY K-50S30
Очікувана вартість33 399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелевізор SAMSUNG QE65QN70FAUXUA
Оголошено3 лип. 11:09
Прийом пропозицій9 лип. 15:00 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 999,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-009526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля ТВ SAMSUNG UE85U8000FUXUA
Очікувана вартість63 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізори
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість68 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-011729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект інтерактивного реабілітаційного обладнання, код ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання; CPV code: 32320000-2 Television and audio-visual equipment ЛОТ № 1 – Телевізор, код ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (32324100-1 Кольорові
телевізори); CPV code: 32320000-2 Television and audio-visual equipment (32324100-1 Colour televisions) ЛОТ № 2 - Комплект для віртуальної реальності та автосимуляції (ігрова консоль, VR-гарнітура, кермо з педальним блоком та аксесуари), код ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (32322000-6 Мультимедійне обладнання); CPV code: 32320000-2 Television and audio-visual equipment (32322000-6 Multimedia equipment) Закупівля здійснюється в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна 2021-2027 років, за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу MEDICUNITY - Згуртованість для кращого лікування та відновлення в Закарпатті та Марамуреші, Грантовий контракт № ROUA00197, картка державної реєстрації проекту міжнародної технічної допомоги № 6133 від 25.07.2025 року Оголошено25 черв. 16:29
Прийом пропозицій25 черв. 16:29 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість141 656,91 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-001676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПанелі відображення інформації Samsung 50" (UE50U8000FUXUA) код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 32320000 - 2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено18 черв. 09:59
Прийом пропозицій24 черв. 00:00 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість81 662,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-005360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор 43" Samsung
Очікувана вартість26 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro