Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32324000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-013050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0)
Оголошено2 вер. 17:10
Прийом пропозицій2 вер. 17:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПристрій-монітор з діагоналлю 32 для відображення службової інформації (Телевізор TCL 32S5K)
Оголошено2 вер. 12:30
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено31 серп. 11:08
Прийом пропозицій31 серп. 11:08 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-29-000867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПанель відображення інформації 43’’
Оголошено29 серп. 23:07
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНастінне кріплення Vinga TM34-4451 або еквівалент
Оголошено29 серп. 13:14
Прийом пропозицій3 вер. 10:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПристрій-монітор з діагоналлю 43 для відображення службової інформації (Телевізор Тоshiba 43QA2363DG)
Оголошено28 серп. 15:19
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізор та кронштейн
Ім'я:Ірина КозенюкE-mail: [email protected] Телефон: +380412558505, +380976845514 ЄДРПОУ:04348444Оголошено28 серп. 12:54
Прийом пропозицій28 серп. 12:54 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-013500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізори в комплекті з настінним кріпленням та кабелем HDMI -10 метрів
Оголошено26 серп. 18:17
Прийом пропозицій26 серп. 18:17 – 3 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-26-006334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелевізор
Оголошено26 серп. 13:01
Прийом пропозицій1 вер. 10:00 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-003248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПристрій-монітор з діагоналлю 55 для відображення службової інформації (Телевізор Samsung 55" UE55U8000FUXUA)
Оголошено26 серп. 11:00
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-003243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 32320000-2 по ДК 021:2015 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор). РПЗ - 9.377.
Оголошено24 серп. 11:31
Прийом пропозицій24 серп. 11:31 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-010961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовноколірний світлодіодний екран
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено21 серп. 15:46
Прийом пропозицій21 серп. 15:46 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-001527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор Vinga S32HD25B 32"
Очікувана вартість9 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор за ДК 021:2015- 32324000-0 – «Телевізори»
Ім'я:Ричель Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380326430079,380326421130 ЄДРПОУ:44011315Очікувана вартість12 499,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізійне й аудіовізуальне обладнання
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізори
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізійне й аудіовізуальне обладнання для облаштування навчальної лабораторії
Оголошено25 серп. 11:34
Прийом пропозицій25 серп. 11:34 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість303 718,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізор
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізори
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість47 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелевізори
Оголошено18 серп. 12:42
Прийом пропозицій22 серп. 10:00 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість340 000,00 грн
з ПДВКваліфікація