Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32323500-8»
-
ID: UA-2026-08-31-013473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект системи відеоспостереження)
Оголошено31 серп. 22:24
Прийом пропозицій31 серп. 22:24 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти комутаційного обладнання
Оголошено28 серп. 15:43
Прийом пропозицій28 серп. 15:43 – 5 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-009079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для встановлення системи відеонагляду в рамках капітального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M
Оголошено28 серп. 15:25
Прийом пропозицій28 серп. 15:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання системи відеоспостереження (системи та пристрої нагляду та охорони, телевізійне й аудіовізуальне обладнання) в адміністративній будівлі поліції за адресою м. Кам`янське, проспект Відродження, 7/42
Оголошено26 серп. 14:43
Прийом пропозицій26 серп. 14:43 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-000231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для монтажу відеоспостереження: ІР-камера, Карта пам’яті, Монтажна коробка, Ро-Е-інжектор, Натяжні для кабелю, Кабель UTP зі сталькою з послугою монтажу
Очікувана вартість12 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект відеоспостереження
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість67 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект відеоспостереження
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для системи відеоспостереження код ДК 021:2015-32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Очікувана вартість21 195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект системи відеоспостереження)
Оголошено21 серп. 13:37
Прийом пропозицій21 серп. 13:37 – 29 серп. 15:00Очікувана вартість198 034,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-000613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисистеми відеоспостереження
Очікувана вартість39 863,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено20 серп. 10:23
Прийом пропозицій20 серп. 10:23 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість134 491,11 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема відеоспостереження
Оголошено18 серп. 16:26
Прийом пропозицій24 серп. 10:00 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість75 948,37 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-008985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання системи відеоспостереження (системи та пристрої нагляду та охорони, телевізійне й аудіовізуальне обладнання) в адміністративній будівлі поліції за адресою м. Кам`янське, проспект Відродження, 7/42
Оголошено17 серп. 15:19
Прийом пропозицій17 серп. 15:19 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість106 556,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-001587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми відеоспостереження
Оголошено17 серп. 10:54
Прийом пропозицій17 серп. 10:54 – 25 серп. 10:05Очікувана вартість833 581,78 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-15-000148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми відеоспостереження
Оголошено15 серп. 10:05
Прийом пропозицій15 серп. 10:05 – 24 серп. 09:56Очікувана вартість179 896,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-006890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема відеоспостереження для рухомого складу, код 32320000-2 за ДК 021:2015 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання»
Оголошено13 серп. 13:47
Прийом пропозицій13 серп. 13:47 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 102 475,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-003342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання відеоспостереження для відділень банку: відеокамера офісна (чорна), відеокармера вулична (чорна) (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-04-30-3069261) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість1 259 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема відеоспостереження
Ім'я:Жмуровський Ігор ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380385542097 ЄДРПОУ:03356200Очікувана вартість95 937,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми відеоспостереження
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель та жорсткий диск для охоронної системи
Оголошено7 серп. 10:52
Прийом пропозицій7 серп. 10:52 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 564,95 грн
без ПДВПропозиції розглянуто