Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32323300-6»
-
ID: UA-2026-08-21-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Обладнання для організації відеоконференцзв’язку для апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено21 серп. 17:00
Прийом пропозицій21 серп. 17:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-07-28-009489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для системи технологічного відеоконтролю з демонтажем, монтажем та пусконалагодженням, м. Київ - 32323300-6
Оголошено28 лип. 15:41
Прийом пропозицій28 лип. 15:41 – 6 серп. 11:00Очікувана вартість759 042,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-004245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеообладнання
Очікувана вартість76 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеореєстратори для комунальних автобусів
Очікувана вартість67 109,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромисловий відеоендоскоп
Оголошено16 лип. 13:56
Прийом пропозицій16 лип. 13:56 – 24 лип. 23:00Очікувана вартість206 615,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-006860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Обладнання для організації відеоконференцзв’язку для апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено1 лип. 15:16
Прийом пропозицій1 лип. 15:16 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість26 168 829,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-010470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕндоскопи
Оголошено29 черв. 16:30
Прийом пропозицій6 лип. 12:00 – 9 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість77 666,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-009283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеообладнання
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено24 черв. 15:02
Прийом пропозицій24 черв. 15:02 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 052,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиінтерактивні монітори, системи відеоконференцій, портативні камери, окуляри додаткової реальності, акустичні системи
Оголошено24 черв. 12:34
Прийом пропозицій24 черв. 12:34 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 196 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-001142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеообладнання
Оголошено5 черв. 09:30
Прийом пропозицій5 черв. 09:30 – 15 черв. 10:00Очікувана вартість44 065,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-008176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиWEB камера, код за ЄЗС ДК 021:2015: 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання»
Очікувана вартість7 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-006004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВідеоендоскоп
Оголошено18 трав. 12:52
Прийом пропозицій22 трав. 10:00 – 27 трав. 10:00Очікувана вартість1 021 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-003516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВідеоендоскоп
Оголошено13 трав. 11:03
Прийом пропозицій19 трав. 08:00 – 22 трав. 08:00Очікувана вартість12 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-010653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми технологічного відеоконтролю, 3 лоти: лот 1 - обладнання для системи технологічного відеоконтролю з монтажем та пусконалагодженням, м. Київ, Локація 1 - 32323300-6; лот 2 - обладнання для системи технологічного відеоконтролю з демонтажем, монтажем та пусконалагодженням, м. Київ, Локація 2
- 32323300-6; лот 3 - обладнання для системи технологічного відеоконтролю з монтажем та пусконалагодженням, м. Одеса - 32323300-6 Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено12 трав. 15:26
Прийом пропозицій12 трав. 15:26 – 21 трав. 11:00Очікувана вартість7 769 537,88 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-013282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиWEB камера, код за ЄЗС ДК 021:2015: 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання»
Оголошено4 трав. 17:54
Прийом пропозицій4 трав. 17:54 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 440,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-16-011355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідеообладнання в асортименті з доставкою (ДК 021:2015 (CPV) : 32323300-6 Відеообладнання)
Очікувана вартість45 214,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-006447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання "Відеообладнання (відеореєстратор з картою пам'яті)"
Очікувана вартість46 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-011527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідеореєстратор DH-XVR5104C
Очікувана вартість3 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-011981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеообладнання
Очікувана вартість72 728,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-010223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплект обладнання для живої (Live) трансляції)
Оголошено29 січ. 13:57
Прийом пропозицій29 січ. 13:57 – 6 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 750,00 грн
без ПДВЗавершена