Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32322000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІнтерактивна панель
Оголошено1 вер. 16:05
Прийом пропозицій5 вер. 10:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-007088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтерактивна панель
Оголошено1 вер. 14:44
Прийом пропозицій1 вер. 14:44 – 17 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-013108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМультимедійне обладнання
Оголошено31 серп. 20:50
Прийом пропозицій31 серп. 20:50 – 8 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-31-012571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів. Тип 3
Оголошено31 серп. 19:03
Прийом пропозицій31 серп. 19:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтерактивні панелі
Оголошено31 серп. 14:09
Прийом пропозицій31 серп. 14:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для встановлення системи відеонагляду в рамках капітального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M
Оголошено28 серп. 15:25
Прийом пропозицій28 серп. 15:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Обладнання для організації відеоконференцзв’язку для апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено21 серп. 17:00
Прийом пропозицій21 серп. 17:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-07-008956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект демонстраційного мультимедійного обладнання. Тип 3
Оголошено7 серп. 15:00
Прийом пропозицій7 серп. 15:00 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-06-15-012827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти мультимедійного обладнання №1, №2
Оголошено15 черв. 17:47
Прийом пропозицій15 черв. 17:47 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-06-04-011034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтерактивна панель
Оголошено4 черв. 15:45
Прийом пропозицій4 черв. 15:45 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-05-22-002534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивні панелі не менш ніж 65″ Android 14.0 з ОРS PC – модулем, операційною системою Microsoft Windows 11 Pro укр, програмним забезпеченням та мобільною стійкою, документ- камери для спеціалізованих кабінетів географії та
біології Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради) Оголошено22 трав. 10:26
Прийом пропозицій22 трав. 10:26 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнтерактивна панель "INTBOARD" (Код ДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Очікувана вартість99 989,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимультимедійне обладнання
Очікувана вартість9 505,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимультимедійне обладнання
Очікувана вартість85 545,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМультимедійне обладнання - відеопроектор Optoma в комплекті (відеопроектор, проекційний екран на тринозі, кабель HDMI, мережевий подовжувач) (ДК 021-2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Ім'я:Лисенко Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536172712 ЄДРПОУ:02229882Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНУШ Комплект демонстраційного мультимедійного обладнання. Тип 3
Оголошено21 серп. 14:38
Прийом пропозицій21 серп. 14:38 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 924,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-005421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектор BenQ MX560
Ім'я:Марченко Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536161852 Факс:+380536161852Веб сайт: ЄДРПОУ:25165848Очікувана вартість19 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектор ACER X139 (MR.JX611.00Z) в комплекті з кріплення для проектора CHARMOUNT PRB63-100 black та кабель HDMI - HDMI v1.4 10 м ProfCable ProfCable9-1000
Очікувана вартість19 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІнтерактивна панель
Оголошено14 серп. 12:48
Прийом пропозицій20 серп. 17:00 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість492 237,80 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМультимедійне обладнання (Інтерактивна дошка)
Ім'я:Михальчук Мирослава ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325773043 Факс:+380325773043ЄДРПОУ:02545726Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro