Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32310000-9»
-
ID: UA-2026-08-27-011790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиSDR приймачі
Оголошено27 серп. 16:56
Прийом пропозицій27 серп. 16:56 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-011110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймачі
Очікувана вартість28 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРепітер
Ім'я:Олександр ФедашE-mail: [email protected] Телефон: +380505044043, +380532503557 Веб сайт: ЄДРПОУ:38610079Очікувана вартість58 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймачі
Очікувана вартість85 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПриймач Happymodel EP1 Dual TCXO Diversity 2.4G RX
Оголошено11 серп. 16:22
Прийом пропозицій17 серп. 00:00 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість271 250,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-10-003607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймачі
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиносна антена підсилювач сигналу APMO BOOSTER S або еквівалент, 32310000-9 - «Радіоприймачі» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено4 серп. 11:10
Прийом пропозицій8 серп. 12:00 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 050 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-000768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання радіоприймача XHDATA D-109 FM/AM/SW в кількості 1шт.
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРадіоприймач
Оголошено1 серп. 10:39
Прийом пропозицій7 серп. 00:00 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмно-визначене радіо (SDR) BladeRF 2
Очікувана вартість54 804,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймач
Очікувана вартість8 114,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРадіоприймач
Оголошено22 лип. 15:26
Прийом пропозицій28 лип. 00:00 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 600,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-000567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРадіоприймачі
Оголошено14 лип. 09:05
Прийом пропозицій20 лип. 00:00 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість215 812,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-11-000305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32310000-9 Радіоприймачі (SDR трансівер Nuand bladeRF 2.0 micro xA4) (техніка спеціального призначення)
Очікувана вартість69 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймач
Очікувана вартість2 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРадіоприймачі
Оголошено3 лип. 15:04
Прийом пропозицій9 лип. 00:00 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість215 812,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-010787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймач
Ім'я:Ярошевська Галина ЕдуардівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675830668 ЄДРПОУ:44086595Очікувана вартість2 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймачі
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіоприймачі
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-004680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля32310000-9 Радіоприймачі (SDR трансівер Nuand bladeRF 2.0 micro xA4) (техніка спеціального призначення))
Оголошено25 черв. 11:45
Прийом пропозицій1 лип. 00:00 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 866,64 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась