Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32270000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-002079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект приймально-передавального обладнання у вагоні трамваю для збору, обробки та передачі відеосигналів
Оголошено28 серп. 10:33
Прийом пропозицій28 серп. 10:33 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-005803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрова передавальна апаратура (Мультимедійне обладнання)
Очікувана вартість38 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрова передавальна апаратура
Очікувана вартість59 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрова передавальна апаратура
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Очікувана вартість14 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32270000-6 Цифрова передавальна апаратура
Очікувана вартість78 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПередавач EMAX Aeris Link, відеопередавач Readytosky та модуль JR передавача EMAX Aeris за ДК 021:2015: 32270000-6 Цифрова передавальна апаратура
Ім'я:Світлана СтепановаE-mail: [email protected] Телефон: +380322586783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108833Очікувана вартість93 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодуль передавача
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтролер збору даних
Оголошено17 лип. 08:46
Прийом пропозицій17 лип. 08:46 – 25 лип. 09:00Очікувана вартість1 031 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрийомо-передавач
Очікувана вартість54 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДуплексер
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиBladeRF 2.0 micro xA4 SDR трансивер
Ім'я:Олександра Лук'янчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412420983 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493681Очікувана вартість42 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-004278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрова передавальна апаратура
Очікувана вартість91 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-006058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтролер збору даних
Оголошено22 черв. 12:49
Прийом пропозицій22 черв. 12:49 – 30 черв. 09:00Очікувана вартість1 238 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-012070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 32270000-6 Цифрова передавальна апаратура (пам'ять, платформа)
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель USB Type-A to VB400 cable including VB400 adaptor Motorola
Очікувана вартість99 978,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-011016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрийомо-передавач
Оголошено15 черв. 16:25
Прийом пропозицій15 черв. 16:25 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 430,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-001452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера для відеоконференцзв'язку Ugreen USB HD Grey (CM678) Full HD1080
Ім'я:Перепічка Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380372573061 Факс:+380372573061ЄДРПОУ:26311401Очікувана вартість1 254,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-012165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб підсилення сигналу для керування літальними апаратами «СТЕП»(«STEP») 59/2026
Оголошено25 трав. 16:18
Прийом пропозицій29 трав. 15:00 – 3 черв. 13:00Очікувана вартість1 638 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-003701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиFPV відеоприймач 1.2 ГГц 1.3 ГГц, Відеоприймач (VRX) TBS Fusion 5.8 GHz
Ім'я:Версон Ольга МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380669537399 Веб сайт: ЄДРПОУ:04357466Очікувана вартість65 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-013594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрийомо-передавач
Оголошено21 трав. 20:23
Прийом пропозицій21 трав. 20:23 – 29 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 430,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась