Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32250000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-001511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораСмартфони
Оголошено2 вер. 09:55
Прийом пропозицій6 вер. 09:41 – 11 вер. 09:41 -
ID: UA-2026-09-01-000494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМобільний телефон
Оголошено1 вер. 09:10
Прийом пропозицій5 вер. 12:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-007348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМобільні телефони
Ім'я:Педюра Володимир МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503080297 Факс:+380536176958ЄДРПОУ:05524713Оголошено28 серп. 14:28
Прийом пропозицій28 серп. 14:28 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-012246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМобільний телефон Samsung Galaxy A07 4/128Gb BLACK (SM-A075FZKGSEK)
Оголошено27 серп. 18:00
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-010041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМобільні телефони
Оголошено25 серп. 15:27
Прийом пропозицій31 серп. 10:00 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-005702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМобільні телефони в комплекті
Оголошено24 серп. 13:36
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 2 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-01-007833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний телефон
Ім'я:Брода Алла НесторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975040707 Факс:+380322270645ЄДРПОУ:44700175Очікувана вартість8 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільні телефони
Очікувана вартість28 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмартфон XIAOMI REDMI Note 15 5G 6/128 GB
Очікувана вартість18 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний телефон Sigma mobil X-treme PQ55 black
Очікувана вартість8 153,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмартфон (ДК 021:2015:32250000-0 Мобільні телефони)
Очікувана вартість8 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільні телефонії
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільні телефони
Очікувана вартість20 699,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32250000-0 Мобільні телефони (32250000-0 Мобільні телефони)
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільні телефони
Очікувана вартість20 699,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 32250000-0 - Мобільні телефони (мобільний телефон Xiaomi Redmi 15C)
Очікувана вартість7 798,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиXiaomi Redmi Note 15 8/256Gb Black ; 32250000-0 Мобільні телефони за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість11 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмартфон з аксесуарами
Очікувана вартість10 807,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоставка товару
Очікувана вартість10 499,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний телефон
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro