Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32237000-3»

  • ID: UA-2026-09-02-001370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Радіостанція Motorola Mototrbo R7 UHF FKP Capable WIFI BT GNSS (PRA502HEG) + AES 256

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:49

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:49 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    70 400,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006784-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Портативна DMR радіостанція Motorola Mototrbo R7а VHF NKP AES-256 з додатковим акумулятором

    Ім'я:
    Максим Биканов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967152522 ЄДРПОУ:
    26637835
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:33

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    797 030,80 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000888-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Радіостанція цифрова Motorola DP 4800

    Ім'я:
    Анна Сергіївна Гісар
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459460580 ЄДРПОУ:
    38337116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 23:36

    Прийом пропозицій
    29 серп. 23:36 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    178 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008597-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    цифрова портативна радіостанція

    Ім'я:
    Тарасова Тетяна Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:
    +380462652550
    ЄДРПОУ:
    38590042
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:57

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:57 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    711 036,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2024-01-26-015134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Портативні та автомобільні радіостанції із послугами програмування

    Ім'я:
    Наталя Губіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577275359 ЄДРПОУ:
    40108955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 січ. 2024 17:44

    Прийом пропозицій
    26 січ. 2024 17:44 – 19 бер. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 177 409,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010722-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Переговорний пристрій

    Ім'я:
    Світлана Рогова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444308217 Веб сайт:
    http://indcz.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    45907479
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-000061-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рація Motorola R7a VHF AES 256 + антена трос 40 см та додатковий акумулятор на 3100 mAh з Type-c розємом

    Ім'я:
    Олексій Ліманов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955780555 ЄДРПОУ:
    26639099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 03:03

    Прийом пропозицій
    26 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    279 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-18-013282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Радіостанція Motorola R7a VHF

    Ім'я:
    Руслана Коротич Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665862261 ЄДРПОУ:
    39806952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 19:52

    Прийом пропозицій
    24 серп. 17:00 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 738 019,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-15-000465-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рація Motorola R7a VHF AES 256 + антена трос 40 см та додатковий акумулятор на 3100 mAh з Type-c розємом

    Ім'я:
    Микола Сало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322387400 ЄДРПОУ:
    08474967
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 15:04

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:01 – 25 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-006990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Портативна DMR радіостанція

    Ім'я:
    Даниленко Юлія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457921320 ЄДРПОУ:
    25881800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:57

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:57 – 25 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    130 591,20 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-009894-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 32237000-3 Портативні радіостанції

    Ім'я:
    Писарева-Тесленко Маріанна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442340421 ЄДРПОУ:
    02224531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 406,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-003634-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Портативні цифрові радіостанції

    Ім'я:
    Наталія Сущевська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:21

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:21 – 15 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    4 306 750,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-07-003278-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Цифрові радіостанції; 32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (CPV)

    Ім'я:
    Катерина Володимирівна Павловська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443668519 Веб сайт:
    https://kts.kmda.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    31815760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:08

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:08 – 17 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 821 200,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-03-006239-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рація Baofeng UV-5R Black + Гарнітура Baofeng з кнопкою РТТ

    Ім'я:
    Приходько Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957697917 ЄДРПОУ:
    34978610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 050,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-003964-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рація Motorola R7a VHF AES 256 + антена трос 40 см та додатковий акумулятор на 3100 mAh з Type-c розємом

    Ім'я:
    Олексій Ліманов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955780555 ЄДРПОУ:
    26639099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 12:16

    Прийом пропозицій
    6 серп. 00:00 – 10 серп. 12:11
    Очікувана вартість

    250 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-004383-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рація Motorola R7a VHF AES 256 + антена трос 40 см та додатковий акумулятор на 3100 mAh з Type-c розємом

    Ім'я:
    Микола Сало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322387400 ЄДРПОУ:
    08474967
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 12:23

    Прийом пропозицій
    5 серп. 12:21 – 12 серп. 08:17
    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-004240-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Портативні цифрові радіостанції

    Ім'я:
    Наталія Сущевська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 12:15

    Прийом пропозицій
    30 лип. 12:15 – 7 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    4 306 750,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-28-005327-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рація Motorola R7a VHF AES 256 + антена трос 40 см та додатковий акумулятор на 3100 mAh з Type-c розємом

    Ім'я:
    Микола Сало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322387400 ЄДРПОУ:
    08474967
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 12:36

    Прийом пропозицій
    1 серп. 12:32 – 11 серп. 17:22
    Очікувана вартість

    4 500 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-000528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    радіостанція портативна MOTOROLA R7 (NKP) VHF – діапазону

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 09:03

    Прийом пропозицій
    3 серп. 15:00 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-004004-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Радіостанція портативна

    Ім'я:
    Лілія Соколова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675636499 ЄДРПОУ:
    40109126
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 993,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 40 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro