Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32234000-2»

  • ID: UA-2026-08-28-004911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки

    Ім'я:
    ДОРОШЕНКО Алла Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674493064 ЄДРПОУ:
    31024875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:29

    Прийом пропозицій
    28 серп. 12:29 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    82 467 429,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 15 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки

    Ім'я:
    ДОРОШЕНКО Алла Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674493064 ЄДРПОУ:
    31024875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:42

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:42 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    4 806 424,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 15 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012535-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки

    Ім'я:
    ДОРОШЕНКО Алла Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674493064 ЄДРПОУ:
    31024875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:23

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:23 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 073 527,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 15 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006653-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камери відеоспостереження

    Ім'я:
    Мар'яна Паньків
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502984924 ЄДРПОУ:
    19400558
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камери відеоспостереження

    Ім'я:
    АНДРІЙ ГНІДИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352522013 ЄДРПОУ:
    40108819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 550,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001828-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    камера відеоспостереження EZVIZ H5 4G

    Ім'я:
    Василь Сливка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967346215 ЄДРПОУ:
    32872573
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 499,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-23-000385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відеокамери 32234000-2 Камери відеоспостереження

    Ім'я:
    Ольга Швець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966279020 ЄДРПОУ:
    01998684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 880,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-011760-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    IP камери та IP відеореєстратор (ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ДК:021:2015: 32234000-2 Камери відеоспостереження).

    Ім'я:
    Хижняк Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969582100 ЄДРПОУ:
    25575767
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    28 серп. 18:00 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    118 187,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-20-003235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камери відеоспостереження

    Ім'я:
    Мирослава Хаврун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507273895 Веб сайт:
    https://krzgromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04325940
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 998,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-000583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камера відеоспостереження Dehua

    Ім'я:
    Юлія Петрова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668307276 ЄДРПОУ:
    23230659
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Відеокамери)

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:29

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:29 – 28 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    15 756,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-009052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камера відеоспостереження TP-Link ТАРО-С200С за кодом СPV ДК 021:2015-32234000-2 Камери відеоспостереження

    Ім'я:
    Лузін Віталій Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:
    +380373121264
    ЄДРПОУ:
    02005875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-002264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камери відеоспостережння

    Ім'я:
    Наталія Домашенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969170804 Веб сайт:
    http://ch-vpu.at.ua
    ЄДРПОУ:
    03781666
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Камери для стрільби

    Ім'я:
    Бащук Іван Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975431429 ЄДРПОУ:
    14323416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 07:34

    Прийом пропозицій
    20 серп. 10:00 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    115 398,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-013010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камери відеоспостереження,DS-2CD2443GO-I 2.8 мм. IP -камера.

    Ім'я:
    Тамара Гончар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967545842 ЄДРПОУ:
    23107383
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 480,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012136-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камера Dahua DМ-HAC-HFW1200CLP-IL-A 2Мп

    Ім'я:
    Тетяна Черняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509625382 ЄДРПОУ:
    44470598
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-002184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Камери відеоспостереження

    Ім'я:
    Віталій Толстобрюх
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978717612 ЄДРПОУ:
    32598072
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 10:30

    Прийом пропозицій
    12 серп. 10:30 – 20 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    103 197,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-11-011583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камери відеоспостереження для встановлення не господарським способом

    Ім'я:
    Ковальчук Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445471220 Факс:
    +380445471220
    ЄДРПОУ:
    24074049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 494,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-007029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вуличні камери відеоспостереження

    Ім'я:
    Надія Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512681137 ЄДРПОУ:
    45246913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-005833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камери відеоспостереження

    Ім'я:
    Маркітан Юлія ВІкторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673814438 ЄДРПОУ:
    21349089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 104 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro